En la cama (2005) ☆ 👁

(Matías Bize)

chilei-német dráma

3,6

2020-08-01 02:27:44 The Cortez (3) #8

Miért, hányszor kellett volna?

előzmény: Lady Ópium (#7)

2020-07-30 21:18:50 Lady Ópium (?) #7

Csak 3-szor dugtak?
Meg se nézem.

előzmény: The Cortez (#6)

2020-07-30 13:19:37 The Cortez (3) #6

2 szereplő, 3 baszás, 1 helyszín ebben az erotikus kamaradrámában, ami az agyzsibbasztó Egy éjszaka Rómában c. film eredetije. A parittyázásokat hosszú, mindenféléről szóló dialógusok szakítják meg, de időhúzás végett, az alkotók beleraktak egy szánalmas, szekunder szégyenérzetet keltő éneklős-táncolós jelenetet is. A mozi dokumentarista jellegű, összevissza zoomolós operatőri munka jellemzi, a faék egyszerűségű sztorija pedig tartalmaz néhány fordulatot.

2011-12-09 12:11:04 dézi (4) #5

nekem is volt hiányérzetem: én nem éreztem a kettejük közti kémiát, amit azért fontos lett volna... szóval nekem érzésekben kevésbé, inkább csak gondolatokban jött át a film, abból a szempontból viszont tetszett. de a Medem-féle remake szerintem kidolgozottabb minden szempontból.

2011-02-14 00:21:09 mokiszin (5) #4

nagyon őszintén megírt párbeszédek, nagyon csodálatos játékok. a fényképezése is nagyon rendben van. mégis egy kis hiányérzettel álltam föl a tv elöl (sajnos én nem moziban láttam...)

...a mellek kérdésében azonban minden előttem szólóval egyetértek :)

2007-01-05 10:53:49 Daemiaen (3) #3

Már most ki lehetne osztani egy mell-Vapitit a kisasszonynak. :)

2007-01-05 10:35:50 Ivan/ (4) #2

Nagyjából egyetértek, de szerintem a színészi játék baromira sok mindenért potólja a nézőt, csakugy mint Blanca Lewin látványa:)

előzmény: Daemiaen (#1)

2007-01-05 10:10:03 Daemiaen (3) #1

Az ágyban (En La Cama, 2005, forgalmazza: Cirko Film - Másképp Alapítvány)

Szűk motelszoba, fehér lepedős ágy, szép, nagymellű csaj, lányok álma-pasi, dugás - Matías Bize a jól sikerült, és idehaza is bemutatott Sábado: Esküvői videót követően emígyen kezdi Az ágyban című opsuát. Persze beszélgetnek is majdan két szeretkezés között, de mondjuk linklater-i visszajátszásokig azért nem érnek el. Valójában nem is akarják megváltani a világot, és igazából Bize is csak azt akarta láttatni és hallatni, amiről szó lehet egy alkalmi légyott kapcsán. Az már más lapra tartozik, hogy a csekély játékidőt még így sem sikerült jól kihasználni, persze mikor Blanca Lewin fedetlen keblei töltik be a Toldi mozi aprócska vásznát, beszélhetnek bármiről. Röviden: hátránya, hogy kevés; előnye, hogy az eleinte vonzó páros a végére már nem is tűnik oly szépnek. Véletlen lenne?