The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning (2006) ☆ 👁

A texasi láncfűrészes mészárlás: A kezdet

(Jonathan Liebesman)

amerikai horror, thriller

3,0

2023-12-26 21:24:47 Horror_ADDICT (4) #9

"Mi ez? Dokumentumfilm arról, hogyan kell egy láncfűrésszel embert ölni? "

Amúgy feltűnt, hogy a film címe Texasi láncfűrészes mészárlás? :D

2023-08-18 16:57:33 convar (?) #8

fél OFF

"Akkor mondok 2 undoríto horrort mert ez tökre nem volt az :grotesque, regoregitated sacrifice."

Meg ott vannak Az emberi százlábú filmek is. Na ennek a 2. részét nekem már nem is sikerült végignézni. (Ill. a 3. résszel emiatt inkább már be sem próbálkoztam.)

előzmény: edi95 (#3)

2017-12-05 08:59:08 jackbau33 (4) #7

Felejthető hentelős vacak a szokásos klisékkel és logikátlansággal.A szereplők egytől-egyig idióták így izgulni nem is lehet értük.Pár értékelhető pontja azért akad, van egy két feszültebb jelenet és persze Lee Ermey karaktere,baromi jól hozza a pszichopatát sheriffnek öltözve ,emiatt érdemes egyszer megnézni...

2017-05-21 22:53:06 Tudomisén (3) #6

Jó, de görcsösen próbál hasonlítani az elsőre, ahelyett belevihettek volna valami újat is://

2016-11-17 16:04:29 Dezsmant (5) #5

Ez valóban egy jó előzménye a 2003asnak és vele együtt az eredetinek is, brutális, kemény kivégzésekkel. Jól lett felépítve a kezdetektől, és hogy hogyan is lett kannibál a család. Kár, hogy a happy end elmaradt, de mivel ez egy előzmény így ez bele volt kalkulálva.

2011-03-03 12:32:56 jesi (2) #4

Klisék tömkelege

2011-03-02 18:42:47 edi95 (?) #3

Na akkor én meg bevédem egy kicsit :)
Szerintem meg ez egy kifejezetten jó előzmény film volt,meg volt benne a kihagyhatatlan üldözés ami kell egy láncfűrészes filmhez volt olyan helyzet ahol feszítették kicsit a hangulatot és persze egy kis vér meg végtagok gazdájuk hiányában, szoval volt minden ami kell.
Az meg hogy ez a film undorító meg arról szól hogyan kell embert ölni...hát igen ott a címében texasi láncfűrészes MÉSZÁRLÁS. :)
Akkor mondok 2 undoríto horrort mert ez tökre nem volt az :grotesque, regoregitated sacrifice. Ha a láncfűrészesen hánytál akkor ezek a filmek kinyírnak szóval ne is nézd meg őket.
A filmre visszatérve egyáltalán nem rossz, egy próbát bárkinek megér nálam izmos 7/10 =4

2008-11-01 12:49:54 Trissieke (1) #2

Hát, ez a film tökéletes volt a fogyókúrám kezdetéhez: mikor végig néztem mentem is hányni,mert annyira undorító volt. Mi ez? Dokumentumfilm arról, hogyan kell egy láncfűrésszel embert ölni? Mert, hogy borzongani a félelemtől nem igen, csak az újabb hányingertől sikerült...

2007-08-02 01:25:20 Olórin (1) #1

Lassan tököm televan már a divatos prequelekkel. Ez is egy rakás kaka. Bár a Hannibal Risinghoz képest még ez is tűrhető lenne, de ugye nem a mélyponthoz kell viszonyítani.