Slither (2006) ☆ 👁

Slither - Féltél már nevetve?

(James Gunn)

amerikai-kanadai horror, paródia, sci-fi, vígjáték

3,1

2022-03-31 13:26:33 fempolip (5) #8

Mikor kijött azonnal rohantam megvásárolni a DVD-t, mert jókat hallottam róla. Nem is csalódtam, nagyon jó mozi. Kellemesen véres, testfoglalós vicces alkotás.
Mai napig szórakoztató.

2013-05-10 03:58:16 JohnnyJohnny (3) #7

Az a baj, hogy minden amitől jó film lehetne, kisebb mértékben található meg benne. Több kikacsintás, több humor, több kreatívabb elem kellett volna az amúgy is jó pár alkalommal körbe járatott történetbe. Ugyanakkor az üres járatokban és felesleges párbeszédekben nem szűkölködik. Egy két erősebb... mit mondok, jobb jelenetnél nem tartalmaz többet. A soundtrackje viszont rendkívül stílusos, nagyon jó ízléssel lett összeválogatva. James Gunn-ra a Galaxis őrzői által figyeltem fel, és tisztán látszik, hogy egy kreatív emberről van szó ha őt említjük, de ez a film még kevés volt számomra, remélem az őrzőkkel nagyot robbant.

2010-03-26 17:39:45 gerbence (3) #6

Nem volt rossz film, bár nem árt, ha az ember tudja, hogy mire számítson, mielőtt leül megnézni. Egy B-horror-trash paródia és "tisztelgés", akinek bejön az ilyesmi, jól elszórakozhat rajta - tulajdonképpen én is így voltam vele, de nem hinném, hogy 10 évnél rövidebb idő alatt újra kívánnám nézni.
Aki viszont dvd-n találkozik vele, az ne hagyja ki a werkfilmet (vagy próbafelvételek, vagy mik vannak rajta), én többet röhögtem rajta, mint magán a filmen.
Ez is egy olyan film, amit megcsinálni lehetett igazán nagy szórakozás, megnézésnél ez már halványabban jön át (de ez általában jellemző a trashfilmekre).

2010-03-16 15:34:47 Denny (3) #5

Túl beteg ez a film... :D

2010-01-09 21:45:28 hemill (3) #4

lehetett volna benne több humor, de így is egy oltári nagy baromság.
ennél undorítóbb filmet nem igazán láttam :D

2009-11-26 11:13:28 Mr. Bandi (4) #3

Én jót szórakoztam rajta.

2008-12-19 15:17:54 Fernando Mojito (2) #2

szóval azért volt ekkora sz.r mert nevetni kellett volna rajta..

2008-04-05 13:02:39 Suhok (3) #1

Tény, hogy paródiának elmegy. A főszereplő szőke cica pedig tipikusan átéli azokat a "borzalmakat", amiket át kell élnie. Kifejezetten tetszik a "fertőzés" ewlterjedésének kivitelezése, valóban eredeti és gusztustalan. Nemcsak ínyenceknek.