Turistas (2006) ☆ 👁

(John Stockwell)

amerikai horror

2,6

2022-07-29 10:22:52 fempolip (4) #4

Nemrég néztem meg ezt a filmet, ugyanis összekevertem egy másikkal, amit már láttam. Örülök, hogy kicsit utánanéztem, mert ugyan sablonos, kiszámítható, néhol unalmas, de mégis egy jobb szórakozás. Szeretem azokat az alkotásokat, amiket nem visznek túlzásba, de mégis elég kegyetlen.

2013-01-02 00:55:15 kovilaci89 (2) #3

Nem lett volna ez olyan rossz, de szerintem a témából többet kilehetett volna hozni. Első fele giccses események sorozata, hogy "jaj szegény naiv turisták, hogy keverik magukat bajba" a másik fele meg nekem inkább undorító volt mint sem izgalmas :D Néha a kevesebb szerv mutogatás több. Meg sajnáltam, hogy a legcsinosabb lányszereplő esett áldozatul elsőnek :D

2011-12-14 21:30:30 Dió (3) #2

Olivia Wilde miatt ültem le megnézni, és arra számítottam, hogy a bájai mintegy tíz percig nyomják majd el a forgatókönyv hülyeségeit, ennek ellenére a hatvanadikig hozzá se kellett nyúlnom a "forward" gombhoz. Sőt, a botladozós, de hangulatos kezdés után néhol egész magas szintre szökik a parafaktor a helyenként egész ügyes feszültség-keltésnek hála, amíg el nem lövi a film a petárdáit. Legnagyobb szerencséjére ez csak a játékidő második felében történik meg, ami után persze átalakul a szokásos, egydimenziós hülyeséggé az egész... bár az összképen nem javít, de elég látványos a barlangos üldözés is. Ezt leszámítva semmi maradandó.

2009-09-16 11:22:48 Mr. Bandi (3) #1

Ha túlteszed magad azon, hogy az első félórában gyakorlatilag semmi nem történik, akkor egészen jó kis film.