The Butterfly Effect 2 (2006) ☆ 👁

(John R. Leonetti)

amerikai dráma, sci-fi, thriller

2,4

2015-08-22 08:48:01 Nordbright (2) #6

Nem sok fantázia vagy újdonság van benne, ráadásul még a saját történetében lévő lehetőségeket sem használja ki rendesen. 2-3 között vacilláltam szinte végig amíg néztem, de egy 3-ast nem ér meg annak függvényében, hogy jobb filmeknek is adtam már 3-ast.

2011-05-03 17:44:27 Szilu (3) #5

Szerintem rém gyenge, főleg, ha az első részhez viszonyítom. Sztori mondhatni ugyanaz, bár szerintem még az sem érdekes annyira, mint az elsőben. Nem vártam sokat tőle, mert hallottam már előtte, hogy milyen, de az a helyzet, hogy még így is rosszabb, mint amire számítottam. Rossznak azonban nem mondanám, csak felesleges pénzkidobásnak, plusz elpazaroltam másfél órát az életemből. :)
Az "időutazó hangok" viszont katasztrofálisak. Mintha valami csont repedne, pedig nem attól vérzik a szerencsétlen orra. :)

2008-02-28 08:42:52 sapgabor (2) #4

Egy film ami nem bánt senkit de az ilyenek után szoktam mondani, hogy nemhogy a ráköltött pénzt de még a celluloid szalagot sem éri meg.

Biztos az egyszerű és idealista átlag amerikaiak számára megpróbál valami üzenetet közvetíteni de a film olyan volt mint egy séta valami sima vidéken. Nulla szintkülönbésg - nem megy fel sehová, csak tesz egy punnyadt kört és visszaérkezik ugyanoda ahová elindult.

2008-02-23 18:15:39 nagype (2) #3

Tipikusan az a film amikor elolvassák a leendő készítők, gyártó stúdiók és azt mondják:
- Ez olyasmi, mint a ... volt.
- Jah, legyen a 2. része

Máshogy ugyanis nem lehetne eladni. Sem rávenni valakit, hogy nézze végig ;) (2)

2008-02-23 17:10:00 Belga (2) #2

Nekem ez volt az év legnagyobb csalódása eddig. Valami nagyobb dolgot vártam tőle, azok után, hogy az 1. rész megnéztem vagy ötször. Unalmas, a történet szerkesztése szörnyű, valahogy nem olyan "világmegváltó"...

2007-12-28 01:28:11 Gaby (3) #1

Alapjában véve egészen jó kis film, csak hát folytatás lévén az ember összehasonlítja azért az első résszel-aminek viszont a nyomába se érhet!
(Ashton Kutchert se tartom egy nagy színésznek, de ehhez a Lively-hez képest azért valahogy felmagasztalódik:) )