The Matador (2005) ☆ 👁

Matador

(Richard Shepard)

amerikai-ír-német dráma, krimi, thriller, vígjáték

3,2

2012-07-07 20:16:32 aka100 (2) #7

nem túl jó viszont unalmas

2010-07-14 12:43:49 deviant (3) #6

nehéz volt végignézni. és természetesen brosnanhez sem illik ez a szerep, bármennyire is azt olvasni mindenhol. azért, mert egy tőle nem meg szokott karakter bőrébe bújt, még nem jelenti, hogy automatikusan jó is. 5/10

2010-02-02 22:55:52 Ivan/ (2) #5

Katasztrófa. Képtelenek voltak az alkotók eldönteni mit is akarnak valójában. Hol elkezd már-már kínosan és erőltetetten vicces lenni, aztán kicsit drámaivá válni és a kettő között még időnként akciófilmként is helyt akar állni a Matador, ami nagyon nem megy neki. Néhol teljesen logikátlan fordulatok következnek, (utolsó 15 perc tragédia) a pár szürreális képpel se voltam kibékülve aztán a színészi játék se győzőt meg. Erre rájön még, hogy a zenék ugyan jók, de néhol rohadtul nem illenek az adott képsorhoz, meg aztán az is kicsit unalmas volt már a közepétől, hogy szinte nincs egy jelenet se ahol Brosnan ne piálna. Összességben ez egy jó rossz kis film.

2009-07-22 10:26:04 "L" (2) #4

Jól induló majd érthetetlenül műdrámába forduló felesleges film.

2009-02-27 15:50:41 a6notes (4) #3

Nem zseniális, de jó film. És egy meglepő szerepet meglepően, s meglepően jól játszó Pierce Brosnan!

2009-02-12 07:37:17 walter gábor (3) #2

Sokszor össze jön egy jó csapat, dolgoznak sokat, összeáll egy film, de amikor végignézzük, nem derül ki, hogy mit akart ez a film, mi volt a célja a film készítőknek, mi volt a mondanivaló?
Ez a film vígjáték is meg nem is, akció is van, meg nincs is, jó zenék is vannak a jelenetek közé "ragasztva", vannak jó képek is, a szinészek se rosszak. Csak a nagy kérdés marad: minek is ez az egész?

2007-10-01 09:58:23 Daemiaen (2) #1

Magyar címe: Matador