The Devil Wears Prada (2006) ☆ 👁

Az ördög Pradát visel

(David Frankel)

amerikai dráma, szerelmi történet, vígjáték

3,4

2020-05-08 19:11:57 Lady Ópium (4) #27

Igen az idiotizmus elég idegesítő, te már csak tudod, hisz köpöd-vágod a témát mi? :)
Glenn Close...bahhh...
Ő a 101 pitbullban játszott, ő volt Mary Poppins a Star Wars-ból, tudoooood..;

előzmény: Calavera (#24)

2019-08-07 08:10:41 Calavera (?) #26

*aki egyébként Meryl Streep

2019-08-06 15:34:34 Ragemarci (4) #25

Glenn Close is Pradát visel?

előzmény: Calavera (#24)

2019-08-06 13:47:51 Calavera (?) #24

Ilyen idegesítő idiotizmust, ami itt forog...
Minden pillanata, másodperce rettentő kínos és nevetséges. Viszont a magyar forgalmazónak volt humorérzéke, hogy a szinkron is olyan rossz lett, pont mint a film
Glenn Close úgy néz ki mint egy jól sikerült transfesztita az Őrült nők ketrecéből.
Egyetlen egy fényforrás Emily Blunt, ezen mondjuk nincs mit csodálkozni.

A "szívtiprós" kommentem pedig még mindig ide vág

2018-05-13 03:34:46 Ugor (4) #23

Kis kedves.

2018-04-11 07:43:12 ChrisAdam (4) #22

Aranyos kis klisédoboz, amiben semmi se rossz - viszont van, ami zseniális: a színészi játékok. Meryl Streepet sose bírtam még ennyire, Anne Hathawaynek se állt még ilyen jól szerep, Stanley Tucci mintha ide született volna és Emily Bluntot sem szabad kihagyni, már itt megmutatta, nagyot tud, ha akar. A filmben minden más totális középszer, de miattuk élvezhető és szerethető mozi. 60%

2016-11-28 14:32:46 Hanoi (4) #21

Engem az irritált, hogy Glenn Close nem játszott a filmben :)

előzmény: Dezsmant (#20)

2016-11-28 14:26:57 Dezsmant (4) #20

Jó film volt, de Glenn Close szerepe baromi irritáló volt, eleinte Emily is de a végére tökre szerethető lett.

2016-09-18 21:23:12 tomasso (1) #19

Ebben nem hogy egy deka szerelem nincs, de humor sem nagyon, és dráma is alig. Minden tekintetben borzalmasan silány, a színészi jelenlét felesleges, bőven elég lett volna valami elcseszett reality show keretein belül bemutatni ezt a semmit, tökéletesen elérték volna ugyanezt a hatást.

2015-12-26 00:19:54 dorothygale (2) #18

Ezt a filmet sokszor adják tvben. Minél többször látom, annál gagyibbnak tetszik...

2015-01-24 09:50:33 Calavera (?) #17

igen értem én, hogy most van egy valami nevetséges viasatos sorozata amiben lovakkal beszélget(vagy nem tudom) és abban úgy van beállítva, hogy ő George Clooney és Brad Pitt közös gyereke, hagyjuk már!

2014-12-25 23:50:52 BonnyJohnny (3) #16

Szerintem Simon Baker elég jóképű és charme-os, hogy a klasszicizmustól napjainkig minden korban dögöljenek utána a nők (egy része).

előzmény: Calavera (#15)

2014-12-25 23:42:29 Calavera (?) #15

most komolyan, így néz ki egy 'szívtipró'? göndör zselés szőke haj?lazán odavetett kötött sál és azzal kezdi a mondandót, hogy ő mennyire jóképű? na nemár?vagy 2006ban az iylenre döglöttek a nők?!
Emily Bluntot imádjuk, így csiniben meg aztán meg nagyon!:D

2014-07-02 00:03:01 angel (5) #14

Senki nem említette Emily Blunt -ot, pedig figyelemreméltó volt a többi nagyon jó színész mellett!

2014-06-29 23:30:20 hugox (4) #13

Én végig élveztem, annak ellenére, hogy az első 10 perc után borítékolható volt az egész story.
Behunyom a szemem és Meryl Streep jeges arcát látom magam előtt. Egy laza esetére tökéletes, kár kihagyni. Ennyi!

2012-05-05 12:23:28 Leppard (2) #12

A film nem okozott csalódást - nagyon rossz volt, ahogy azt előre gondoltam. Mostanában csak ilyen vígjátékokat képesek gyártani, amelyek még egy mosolyt sem csalnak elő az emberből? A színészek játéka egyébként nem rossz, de hát a téma, a sztori, és egyáltalán....

2011-09-21 22:39:59 csirke (2) #11

((nő létemre)) szörnyűnek találtam ezt a filmet, teljesen szétesett karakterekkel. meg ilyen pozőr jelenetekkel nem tudok mit kezdeni, biztos az én hibám, de sem a divatból, sem a divattal kapcsolatos valóságból nem sikerült lényegi elemeket kiragadnia, csak egy ilyen véget nem érő hejjesszínész szerepeltetős izé lesz belőle (anne hathaway, stanley tucci), plusz a zeneválasztásért - u2 meg dream a little dream of me meg ezek - külön vascső jár, szóval ippeghogy ketteske, nagyon irritált.

2011-05-21 15:48:44 csabii15 (?) #10

nagyon jó film mindennap megnézem nem is egyszer nem tudom mi a bajotok vele.nem értitek a lényegét.

2010-07-30 11:18:28 Loretta (2) #9

Kizárólag Meryl Streep, és Tucci jelenléte miatt nem adok 1-est. :) Amúgy nézhetetlen, sekélyes, unalmas.... az Audrey-s Funny Face-re hajazó limonádé... Aki divatról szóló szirupra vágyik, inkább azt nézze meg! :)

2010-03-02 23:56:02 Maidx (4) #8

Szerintem is az amerikai limonádék között abszolút megállja a helyét, nem idegesítő, jó kis délutáni szórakozás egy családnak.

2010-02-28 18:14:56 [: Azuroo andrew :] (3) #7

Most azzal foglalkozik az európai divat/bulvár sajtó egy része hogy a valódi Miranda Priestly időbeosztásához igazították a milánói divathét több bemutatóját. Amikor a német rtl riportere többek között Roberto Cavallit kérdezte a hölgy kvázi hatalmáról, a tervező tőle szokatlan zavartsággal hárította el a kérdést...

2009-05-09 13:10:21 terika (4) #6

Most néztem kb. tizedjére ezt a filmet. Egyszerűen imádom benne Meryl Streep-et. Egyébként a film is maga nagyon jó (a sok-sok klisé ellenére is, amivel dolgozik), és ez nem igazán múlott a történeten. Egyszerűen jók a színészek benne, jó dumával, teljesen tökéletes szórakozás.

2008-03-27 12:27:10 k3pl3r (?) #5

A maga nemében remek film. Meryl Streep és Stanley Tucci meg tényleg nagyon szuperek. Szóval egy élvezhető, remek film ez, de nem az én stílusom. Egyszer mindenképp érdemes megnézni. Erős hármas!

2007-07-01 22:35:47 Semprini (4) #4

Bár egy cseppet sem érdekel a divat, sohasem olvasok divatmagazinokat, de erről a filmről annyi jót olvastam, hogy kíváncsi lettem rá, és nemrég meg is néztem DVD-n.
A film amolyan limonádé-tipustörténet, de a szereplők nagyon jók!
Meryl Streep valósággal lubickol a jégcsap-modorú, elviselhetetlen főnök szerepében.amikor kiadja ukázban, hogy azonnal kell a Harry Potter új, még kiadatlan része, hát az nem volt piskóta, a kiscsaj meg még meg is szerzi!. De Anne Hathaway is telitalálat volt (igaz, hogy a film elején, "rosszul" öltözve és smink nélkül is jobban mutatott, mint a filmben szereplő valódi modellek, amikor meg "kövér"-nek nevezték, az kicsit erős volt...). Már ők ketten is elvinnék a vállukon a filmet, de Stanley Tucci is remek kabinetalakítást nyújt.
Szóval elég jó kis vígjáték lett ez, kiemelkedik az átlag-mezőnyből.

2007-06-02 09:29:05 Gaby (5) #3

Szerintem jó film, főleg Meryl Streep miatt. A story valóban nem nagy szám, a rendezésért se jár dicséret, de azért a műfaji kliséknek tökéletesen megfelel. Ha nincs Miranda annyira tökéletesen megformálva, nagy kalap szart se érne a film. De így!!!Jah, a vége meg annyira kiszámítható, hogy az már fájdalmas is lenne, ha az a mosoly történetesen nem az egyik legtehetségesebb színésznő arcán ragyogna!Szal Meryl Streep miatt kap egy szép ötöst!

2007-01-27 23:05:57 deviant (3) #2

annyira gyengécske film, de meryl streep, stanley tucci és emily blunt alakítása miatt magára vessen, aki kihagyja.

2006-10-06 10:06:36 Daemiaen (4) #1

Az ördög Pradát visel (The Devil Wears Prada, 2006, forgalmazza: InterCom)

Vérbeli amerikai történet az alsó tízezer alatti sokszázezer-millió embernek, akik még hiszenk a magazinok és bulvárlapok tesztjeinek álommunkahelyeiben. És valljuk be: Meryl Streep nélkül semmit sem érne a film. Ő az, aki olyan természetes szinten képes gesztikulálni, megmoccanni, beszélni, mintha éppen kiszállna a kádból egy átmulatott éjszakát követően. Fene nagy istenség ő, akinek jutalmatos alakítása elvonja a figyelmet némi ellentmondásról, ami amúgy alapjaiban kérdőjelezi meg az alkotás egészét; a vaskos tanulságokról amerikai fizetős egyetemről frissen kikerült dollárpapa lányainak. Szóval végig élvezhető Az ördög Pradát visel, főképp amiatt, mert azért olyan sokat nem akar markolni, de kitörni sem a sablonok keretei közül.