Van élet a halál előtt? (2001) ☆ 👁

(Fliegauf Benedek)

magyar dokumentumfilm

4,0

2012-02-23 22:51:35 somogyireka (2) #3

beszélünk, beszélünk itt a felébredésről, de ez csak duma...aki tényleg felébredt, az nem így szól...éppen ezért ez egy nagyon veszélyes terep, s az embernek ha elszánta magát a legnehezebb útra, akkor nagyon óvatosnak kell lennie,kinek hisz...persze Feldmár nem tetszeleg felébredett mezben, de akkor is , hajlik arra, hogy úgy tegyen, mintha tudna valamit...

2012-02-19 21:32:06 dézi (4) #2

nekem meg pont Feldmár gondolatai miatt tetszett, szóval én is a tartalmat osztályoztam. :)

(azt nem tudom, Fliegauf mikor magyaráz, amit én láttam, abban a 110 percben nem volt ilyesmi.)

2009-11-16 20:16:11 Jereváni Rádió (2) #1

Itt megtekinthető.

Igazából nem is a filmmel, mint olyannal van a baj. Fligeauf ráadásul szépen el is magyarázza, hogy miért készítette el ezt a portréfilmet, megkockáztatom, ez még jobban is tetszett, mint Feldmár összevágott előadásai, beszélgetései. Nekem a gondot inkább Feldmár szövege okozta. Szó se róla, szuggesztív, jó előadó, mindig tud hozni valami meghökkentő vagy poénos hasonlatot, példát, még ha azok nem is feltétlenül igazak. Érdekes a fószer, az előadásainak vannak érdekes meglátásai, de a dumájának egyik része baromság, a másik részével meg totál nem értek egyet. Szóval a formával nem, inkább a tartalommal voltam gondban.