Ali G Indahouse (2002) ☆ 👁

(Mark Mylod)

amerikai-angol-francia-német szatíra, vígjáték

3,2
Ali G Indahouse (2002)

"Csigidicsá, te, figyuzzá, tesó, szavazzá' má' rám, jó, mer' ha paramentes képvisellő lennák, akkó' csumára nem lenne több anyagi gondod, mer' én a legtutibb anyagot szállítom neked, tesóm, és a lotyódnak is kitömöm a bukszáját, de simán, érted, tesó, mer' tarcsunk össze itt a gettóba', nem, de most mér' csapod rám az ajtód, buzogány csávó? Csak azé' mer' feka vagyok?" Igen, ő az. Testileg fehér, lelkileg feka, de agyilag sötét. Itt az igazi dzsí, a full extrás műmájer gettócsávó, és turbó üzemmódban osztja az észt, hozza a vészt, és kéri a részt a raszta-gangszta. Ali G - Madonna Music klippjének fukszokkal tarkított limuzinsofőrje - végre egy teljes mozifilmen át borzolhatja a kedélyeket, fricskázhatja a jóízlést, kommentálhatja a popkultúrát, ingerelheti a rekeszizmokat ebben a dögös zenékkel és elképesztő poénokkal dúsított, eszméletlen vígjátékban.

Sacha Baron Cohen karakterei

2009 2,8
The Dictator
A diktátor
2012 3,5
Borat Subsequent Moviefilm: Delivery of Prodigious Bribe to American Regime for Make Benefit Once Glorious Nation of Kazakhstan
Borat utólagos mozifilm: Királyságos vesztegetőajándék leszállítása amerikás vezéreknek egykor dicső kazah nép javára
2020 3,2

Bemutató

• 2002. december 26.

Szavazatok összes > összes v

Ki akarja megnézni? összes > összes v

Ajánlott filmek

4,2
Spun (2002)
A por
3,5
The Doom Generation (1995)
Elátkozott generáció - Gyönyörök és kivégzések
3,4
American Beauty (1999)
Amerikai szépség
4,4
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006)
Borat: Kazah nép nagy fehér gyermeke menni művelődni Amerika
3,5