Scary Movie 4 (2006) ☆ 👁

(David Zucker)

amerikai horror, paródia, vígjáték

2,6

2021-01-14 16:53:46 Mario Brothers (5) #16

Aki látta Tom Cruise botrányos interjúját az Oprah showban (fent van Youtube-on), az garantáltan szétröhögi magát a film végén. Zseniális!

2017-04-27 09:34:08 Locke(d) (2) #15

Ez még csak a halotti Thor volt... :P

előzmény: Tudomisén (#14)

2017-04-25 18:04:51 Tudomisén (1) #14

Voltam már vidámabb temetésen...

2016-11-18 13:29:42 Dezsmant (4) #13

Ez is jól sikerült a poénok nagyon jók, a 2nél jobb kevéssel marad el a 3tól.

2013-04-11 08:43:23 chrismaster (4) #12

Scary Movie 10/5
Scary Movie 2 10/2
Scary movie 3 10/6
Scary Movie 4 10/6

szerintem,ez meg ilyen lesz:Scary Movie 5 10/2 :S:S

2011-01-04 19:26:33 Bruce94 (2) #11

Még roszabb mint a harmadik. Leslie Nielsen emlékére néztem meg, és ő ismét zseniális. Rajta tudtam egyedül nevetni. Na de a többiek.... Uramisten!
A 90-es évek végén valami megváltozott,addig érdekes módon tudtak vicces, egyben zseniális paródiákat kitalálni. [Csupasz pisztoly, Airplane, Nagy durranás]. Most meg ilyen szarokat gondolnak viccesnek. Az osztálytársaim egyik kedvenc filmje, nem vagyok teljesen humortalan, de ez szerintem borzalmas.
Kapa.

Ja, és lesz 5. rész is.

2010-08-28 09:39:53 [: Azuroo andrew :] (2) #10

A népszerű paródiasorozat mostanáig utolsó része. Fő alkotói szerencsére már nem a Wayans-testvérek, hanem a műfaj modern mesterei, David Zucker, Jim Abrahams, Leslie Nielsen és Pat Proft, azaz a ZAZ csoport két tagja és két állandó segítőjük.

Nem értek ezzel teljes mértékben egyet. A Scary Movie első két része Wayans család produkció és azok ha néha borzasztóak is de jobbak mint a 2fél" ZAZ alkotta 3. és 4. rész. Mondom ezt úgy hogy a ZAZ életmű első fele zseniális ötlet kavalkád és a mai napig több filmje is újranézős nálam.

Áttekintés :

Scary Movie 10/6
Scary Movie 2 10/5
Scary movie 3 10/3
Scary Movie 4 10/2

2010-01-07 02:02:16 Bbazsa (2) #9

Az egészben csak az elnök poén amúgy vacak

2009-01-20 21:20:08 whiteman 01 (?) #8

Én is sokáig nem néztem meg, mert már a harmadik is nagyon fárasztó volt, de sikerült azt is jóval alulmúlni.

2009-01-20 20:50:40 Karin (5) #7

Sokáig nem néztem meg, mert már nem vártam semmi újat. Aztán mégis rászántam magam, és végigröhögtem az egészet :D

2008-07-01 07:48:58 goromba (2) #6

Hát, igen, a harmadik után ez teljesen felesleges volt.Poén-féleség nyomokban , itt-ott, de teljesen erőltetett az egész.Aki látta korábbi ZAZ-filmeket annak sok újat ez nem fog mondani.Így meg aztán sok helyen inkább kínos, mint humoros.
Leslie Nielsen viszont tökéletes Bush-csakhát ezt a figurát is tulajdonképpen eljátszotta már Lloyd Bridges, és ráadásul abban is volt Charlie Sheen-aki szintén ugyanaz most is, stb, stb.

2007-06-05 22:03:05 gyilkosvirus (4) #5

Ha nem lett volna ennyi csetlő-botlós poén jó lett volna.

2006-09-07 16:57:33 Olórin (1) #4

jesszus, még egy ekkora undorító, humortalan, értelmetlen, hatalmas nagy gőzölgő, bűzölgő, sötétbarna szarkupacot.. David Zukcer totálisan megőrült.

2006-04-30 09:09:40 kocz (5) #3

Nekem tetszett a film és szerintem, nem vagyok vele egyedül, mert a moziban teltház volt és végigröhögte az egész közönség a filmet. Nekem a Tom Cruise Oprás szereplésének a paródiája is nagyon tetszett:)

2006-04-21 19:13:21 bengeeno (1) #2

Senkinek nem ajánlom ezt a filmnek nevezett förmedvényt!! Az igazság az, hogy most probálok szalonképesen fogalmazni mielőtt lemegyek Jake La Mottába...vagy nem is...Jack Torrancebe és kirepüljek Hollywoodba, hogy behajtsam azt az 1 órát amíg letöltöttem és azt az órát amit a gép előtt töltöttem + azt a randit amit lekéstem, de még csak össze sem jött emiatt mert megbíz6atlan volnék és nem az első...na jóóóó (ráadásul hazudoznom kellett, tehát még egy esti gyónás is becsúszott) emiatt a droid poénokkal & szereplőkkel(tisztelet Shaqnek, mert törzsgyökeres Miami Heat + NBA fan volnék) kialakitott és összegyúrt sz*r miatt!!! Igen, mert mostantól az emberi vizualitáson keresztül is életre lehet kelteni és vászonra vinni csekély 110 millából (ami mellesleg pár etióp gyereknek okozott volna IGAZÁN kellemes perceket, de ez szubjektív és hagyom is...)! Inkább olvassátok el Daemiaen kritikáját, de azért az én soraimat is tiszteltessék komolyan venni, még ha nem is tűnik annak elsőre. További jó internetezést mindenkinek és fogadjátok baráti üdvözletemet....

2006-04-21 08:34:45 Daemiaen (2) #1

Horrorra akadva 4 (Scary Movie 4, 2006, forgalmazza: Fórum Hungary)

Sok meglepetés nincs: aki látta a harmadik Horrorra akadvát, azaz az első David Zucker által rendezett paródiát, az pontosan tudja, mire lehet számítani. Kevés jó poén, sok marhulás, sok fapofával átélt filmperc. Szó se róla, a Brokeback Mountain és a Millió dolláros bébi kifigurázása kimagaslik a többi humorforrás közül, azért az immáron Jim Abrahamsszel kiegészülő forgatókönyvírói brigád egyáltalán nem képes felülemelkedni a harmadik rész gyengeségein. A néhány jópofa cameo nem rossz, ám az állandósulni látszó esős-kelős, fingós-szarós próbálkozások már csak nyomokban emlékeztetnek azokra az időkre, amikor még a ZAZ-trió tagjaiként David Zucker és Jim Abrahams minőségi paródiákhoz adták nevüket.