Anyone But You (2023) ☆ 👁

(Will Gluck)

amerikai szerelmi történet, vígjáték

3,0

2024-05-14 17:02:11 nkinki (3) #7

Valóban nem jó a film, főleg a gyengén összetákolt történet és az irritálóan életszerűtlen családtagok miatt. Pedig milyen jó lenne már egy humoros romantikus vígjátékot látni...
Pozitívum: Sydney a főszereplő és Sidney a helyszín - minden másért lehet szidni!

2024-05-14 10:32:38 branton (2) #6

Mondjuk ők tényleg lejátszottak mindenkit. :D

előzmény: evcseh (#5)

2024-05-14 10:26:30 evcseh (2) #5

A koala és kutyus nálam a film megmentői. :)

előzmény: branton (#1)

2024-05-14 10:22:12 evcseh (2) #4

Kritikán alulian rossz rendezés, sablonos sztori, unalmas, humortalan fordulatok, a szokásos, a mai világot már szinte teljesen fogva tartó és mindent beszabályozó, jóemberkedésnek álcázott demagógiával megfűszerezve.
Azt nem igazán tudtam eldönteni, hogy a színészek nem valami nagy talentumok és/vagy a rendezői instrukciókból ennyit tudtak kihozni, valahol mindkettőt tippelem, pedig Sydney Sweeney alakította karaktert pl. A Fehér Lótuszban nagyon bírtam, ott véleményem szerint jól játszott.
Először nézhetetlent adtam, de végignéztem, így felvittem a rossz kategóriába az értékelésemet, de 1-1 apró villanásnyi tetszetősebb interakciótól eltekintve, szenvedős volt és nehezen értük el, hogy félúton vagy már előtte nem kapcsoltuk ki a lejátszást.
A koala és a kutyus aranyosak, jófejek voltak.

2024-05-03 10:18:36 arylacee (3) #3

Ki milyen kultúrában szocializálódott? Igen, ezt mondták a szocializmusban is mikor próbálták az embereket átnevelni...

Egyetértek az alattam hozzászólóval, aranyos lehetett volna, meg volt is sokszor, érdekessé tette ez az imádlak utálni helyzet.

De kb úgy éreztem magam mint aki 1 óra 40 percen keresztül be volt zárva egy mosógépbe egy halom szappannal meg használt lmbtqs bugyival,hogy aztán átmosottan jöhessek ki ebbe az elképzelt, idilli, mézesmázos gazdag világba, ahol mindenki legnagyobb bűne,hogy néha kicsit befüveznek de amúgy csorognak a nagy szeretettől.

Köszi de az nem jött át. :)

2024-03-07 21:38:07 Hoqspok (4) #2

Jó kis film volt én jól szórakoztam. Nem mondom, hogy tökéletes és biztos van jobb romantikus-komédia is. Nem való mindenkinek az biztos, mert eléggé megosztó attól függően ki hány éves és ki milyen személyiség, valamint ki milyen kultúrában szocializálódott.

2024-02-21 21:54:52 branton (2) #1

Ha az első tízperc aranyosságát tovább viszik, akkor ebből még lehetett volna valami. Jelentem: nem viszik tovább! Helyette mit kapunk? Trágárságot, nulla kémiát, meg egy ördögien vagánynak, hű de trendinek szánt LMBTQ-vonulatot. Köszi Will Gluck, de ez majdnem egyenlő a nullával! Néhány jó pillanat, s mint ahogyan kezdő mondatom jelzi, az első tíz perc menti meg a nézhetetlenségtől ezt a moziba szánt, totál Netflix-kompatibilis b.zi nagy ausztrál lagzit.