Rollerball (2002) ☆ 👁

★☆☆☆☆

2013-08-02 19:34:04 urbkri (1) #8

Hihetetlenül szar!

2012-02-28 12:48:41 bruce (2) #7

Ez a film tényleg 70 millió dollárt emésztett fel?Kérdem én mire?Biztos hogy John McTierman rendezte?Súlytalan történet nevetséges alakítások egyetlen pozitívum Jean Reno persze ő is messze van a csúcs formájától.Egyedül McTierman való tiszteletem miatt nem kap nézhetetlent.

2010-08-13 06:55:52 macattila (1) #6

A film tényleg szar, de a Slipknot azért meghatározó zenekar a zenei életben, komoly társadalomkritikával, és érzelmekkel a szövegekben, nem mellesleg profi zenészek. Sokan nem látnak át a külsőségeken (ez persze a mai társadalom rákfenéje, hogy a külsejéről ítélünk meg mindent).

Bocsi az offért, csak igazságtalannak érzem, hogy ezt az ocsmány filmet egy remek zenekarral hasonlítod össze.

2010-08-12 23:26:12 ronin07 (?) #5

Soha az életben nem fogok leülni a 2002-es verzió elé, és aki úgy tudja, csak ez az egyetlen Rollerball (bár a kételyeket gyorsan eloszlatja a cím alatt 4 sorral lévő összekötés), az szerintem fájlcserélje el a '75-ös disztópiára, az egy éleslátó bürokrácia, materializmus-pofonosztó. McTiernan legendásan rossz hírű (utóforgatások, Harry Knowles pocskondiázásai, kivétel nélkül lenyeső recenziók) remake-jéből elég volt látnom a hiperstilizált, agyatlan akcióösztönt csillapító fotókat és egy szál előzetest, hogy körülbelül meg tudjam saccolni, mitől buknak ki az emberek annyira ettől a filmtől. És egy pillanatig sincsenek illúzióim arról, hogy Chris Klein akár a nyomába is érhet James Caan-nak.

2010-07-25 16:08:55 Bruce94 (2) #4

Igazad van a zenéjükön én is csak röhögök. A film pedig elképeztően gagyi.
Nem értem a rendezőt egy Die Hard, és Vadászat a vörös Októberre után ilyet kiadni a kezéből.

2010-03-07 13:02:00 critixx (1) #3

Tökéletes jellemzése mind a filmnek, mind a zenekarnak. A Jewison-féle eredetit nem láttam még.

2010-03-07 12:54:47 Olórin (1) #2

Nézd meg az eredetit, az zseniális - több szinten is. James Caan pedig szuper benne.

2010-03-07 12:22:57 Jereváni Rádió (1) #1

Olyan ez a film, mint az egyik jelenetben a feltűnő Slipknot zenekar. Keménykedő, brutálisnak tűnő, de voltaképpen üres, felszínes és röhejes.