Nimona (2023) ☆ 👁

(Nick Bruno - Troy Quane)

amerikai akciófilm, animáció, fantasy, kalandfilm

3,5

2024-02-22 08:03:00 Simpleton Larry (?) #3

Valamilyen okból a Netflix feltöltötte az egészet a YouTube-ra, így eredeti nyelven egészében megtekinthető ott.

2024-02-20 21:12:02 VVega (4) #2

Hát ez nagyon szórakoztató volt. Gyönyörű animáció, ütős soundtrack, érzelmes és tanulságos történet. Olyan 12 éves kortól szerintem simán meg lehet nézni, de majd maximum egy szülő kijavít, ha mégsem.

2023-09-24 11:27:53 Ubul (5) #1

érdekes egyvelege a scifi és fantasy világának, jó animációkkal, korrekt sztorival (amit úgy is láttunk már máshol), szerethető szereplőkkel.
És hogy miért ötös? Nem egy pillanat volt a vége fele, ami által eléggé elérzékenyedtünk feleségemmel, és már magában a sztoriban is megvan az a mélység, ami egyfajta bátorságra vall, hogy vászonra vitték (tudom, hogy alapból egy képregényszerűségből indult az egész már jópár éve...), értem ez alatt
a meleg szált érintő képsorokra - mégha annak akkora súlya nem is volt, inkább csak ürügynek éreztem, és hát kb max 1 percet vett ki az egész másfél órából

Kicsit bátortalannak érzem a végét mert erősebb zárás lett volna, ha az utolsó mp nem lett volna ott, és csak a kiakasztott rajzra fókuszált volna a sztori vége