Arnold (2023) ☆ 👁

(Lesley Chilcott)

amerikai dokumentumfilm, életrajzi film, minisorozat

4,1

2023-07-06 01:05:25 dorothygale (5) #3

Szerintem ezek a részek ,melyekre gondolsz : is kellettek ahhoz , hogy jobban megismerjük őt.

előzmény: Edwest12 (#2)

2023-06-11 20:39:30 Edwest12 (4) #2

Szórakoztató volt ez a három óra, és Schwarzenegger kifejezetten jófejnek tűnik ezek alapján. A teljességhez és alapossághoz persze ez a három óra igen kevés, de én azért kiemelném, hogy olyan részek is bekerültek, amiket akárki nem viselt volna el egy róla szóló dokumentumfilmben. Ilyen, hogy megdobták tojással, vagy az, hogy gyereke lett tőle a házvezetőnőjének.

2023-06-09 20:39:33 dorothygale (5) #1

Nagyon jó ez a doku. Szigorúan eredeti hanggal nézendő , magyar felirattal, de néha a fordítás sem pontos. Az egész élettörténete csodálatos , ez a fickó nagyon jó fej, ő maga ilyen cool.
Tök jó , hogy nem plasztikázta magát mint Stallone, s az is tetszett , hogy időrendben 3 részre osztja élete történetét a film . Igazándiból ez 3 film. 3x1 óra. Igazi élvezet őt nézni, vicces , karizmatikus , s legalább 50 éves koràig sexy volt. Nagyon tetsztettek az eredeti felvételek és a vágások, ahogy össze hozták a múltat és a jelent, az osztrák alpokot és Amerikát. 10/10 pont