A Family Affair (2023) ☆ 👁

2,6

2024-07-15 17:00:59 dorothygale (2) #11

előzmény: HZ (#10)

2024-07-15 15:08:14 HZ (?) #10

Igen, de ez mind vélelmezés, feltételezés, és lehetséges, hogy biztosat sose fogunk megtudni a dologról.
Krasznainak mindenesetre van videója bőven, még saját youtube csatornája is.
Efronnal személyes véleményem szerint valami bizonyosan történt, csak ez lett a vége a dolognak, de lehetséges, hogy ez tényleg csak hiúság, és ide vezetett.
Tőlem egyébként operáltathatják magukat, nekem annak idején Mickey Rourkenál sokkal jobban bejött Pamela Andersson!

előzmény: dorothygale (#9)

2024-07-15 14:34:32 dorothygale (2) #9

Igen . Szerintem is érdekes amit Krasznai mond . Az ezzel kapcsolatos Mokka video megtalálható a neten .
Még 2 színészt elemzett plasztikákkal kapcsolatban ebben a riportban .
Amit nem értek , az az hogy egy 37 éves jóképű férfinek miért van szüksége arcplasztikára ?
Sokkal jobban nézett ki nélküle , és veszem a lapot :egyszerűen hiú , és ez egy agybéli kisebb deformitás , hogy nem találta magát szépnek . Pedig elegendő volt a jóképűsége még 3 férfira is , de így ... sajnos mint Mickey Rourke . Elvesztette a varázsát . A legkínosabb az , hogy még a filmben is van egy jelenet , mikor ismerkedik a szerelmes pár , melyben utalást tesznek az " állítólagos " balesetre ....

előzmény: HZ (#8)

2024-07-14 22:11:00 HZ (?) #8

Köszönöm szépen, ez egy érdekes szakmai becslés, ami akár indokolhatja is, hogy Efron miért nem oszt meg több információt az esetről!

előzmény: dorothygale (#7)

2024-07-14 21:52:53 dorothygale (2) #7

Olvastam egy cikket , s làttam a riportot is dr Krasznai Zsolt sebèsszel. “A plasztikai sebész szerint nem valószínű, hogy a színész arcán csupán a baleset következményei láthatók.
Krasznai szerint Zac Efron arca a műtétek után olyan lett, mint egy Ken babáé, túl erős állcsúccsal és egyértelmű szájtöltéssel. Felhívta a figyelmet arra is, hogy ha egy arcplasztikát végeznek, akkor mindig próbálják elkerülni a "kínai típusú szem" és a "joker száj" kialakulását.

– Olyan, mintha valaki úgy húzná oldalról a száját, az arcát – jegyezte meg a doktor – Ha egy arcplasztikát csinálunk, arra mindig odafigyelünk, hogy kínai típusú szem, illetve joker száj ne alakuljon ki.“( Mokka)

előzmény: HZ (#6)

2024-07-11 14:15:21 HZ (?) #6

Igen, ami Efronnal történt, az egy állítólagos dolog, és ez egy tény a média világában, míg közvetlen tényekkel cáfolásra nem kerül.

előzmény: ogreg83 (#5)

2024-07-11 13:41:39 ogreg83 (?) #5

Áll-ít-ólag

2024-07-11 11:47:25 HZ (?) #4

Elnézést, hogy közbeszólok, de már két ilyen esete is volt, és mindkét alkalommal balesetre hivatkozott. Bár több megbízható hírforrás is beszámolt ezekről az eseményekről, mindegyik csak az ő elbeszéléseire tudott hivatkozni, közvetlen tények vagy független bizonyítékok nem kerültek nyilvánosságra.

előzmény: dorothygale (#3)

2024-07-11 11:05:21 dorothygale (2) #3

Állítólag....

előzmény: TheDriver (#2)

2024-07-11 07:36:21 TheDriver (2) #2

Zac nem önszántából van atplasztikazva, hanem mert volt egy komoly balesete, ahol durván sérült az arca...

előzmény: dorothygale (#1)

2024-07-10 23:15:25 dorothygale (2) #1

2,5 fél pontra értékelném kb . Szörnyű , hogy Nicole és Zac úgy el van plasztikázva , hogy rájuk se ismerni , és szinte egy idősnek látszanak . Az arc mimikája mind 2 színésznek tönkrement . Elveszett a varázsuk . Nagyon sajnálom Zac -et . Ilyen fiatalon . 37 éves, és 50 -nek látszik .