Club Paradise (1986) ☆ 👁

(Harold Ramis)

amerikai vígjáték

2,8
Club Paradise (1986)

Mi kellemesebb történhet az emberrel, mint hogy szabadságát egy trópusi sziget Paradicsom klubjában töltheti? Hát még ha egész hátralévő életéről van szó.
Mert filmünk főhőse, Jack Moniker (Robin Williams) chicagói tűzoltó egy szép napon megúnja a sok zaklatást és az elviselhetetlen klímát, és úgy határoz, hogy végleg elköltözik a Karib-tenger egy festői kis szigetére. Rá is talál az ideális üzleti partnerre egy őrült bennszülött reggae-zenész személyében, aki rendelkezik egy lepusztult partszakasszal, a leendő Paradicsom klub eszményi helyszínével. És hamarosan áramlani kezdenek a vendégek: a White házaspár szerelme hűlő hamvait szeretné újra lángra lobbantani, Barry és Barry, a két üzletember forróvérű bennszülött lányokra óhajt vadászni, egy újságírónő nyaralóhely-kritikát szeretne írni, Jack pedig csak egy kis nyugalmat szeretne, és azt, hogy ne zaklassa őt tovább az a brit kormányzó (Peter O'Toole), aki az egész szigeten meg akarja vásárolni. És közben szól a vérpezsdítő reggae-zene.

Bemutató

Szavazatok összes > összes v

Ki akarja megnézni? összes > összes v

Ajánlott filmek

Film Átlag
National Lampoon's Vacation (1983)
Családi vakáció

3,7
Groundhog Day (1993)
Idétlen időkig
4,3
Grosse Pointe Blank (1997)
Otthon, véres otthon
3,5