A Man Called Otto (2022) ☆ 👁

Az ember, akit Ottónak hívnak

(Marc Forster)

amerikai dráma, vígjáték

2023-12-29 04:14:01 Gruden Gergo (4) #9

Mire gondolsz? Az auto markakra?

előzmény: kisqaqas (#8)

2023-10-03 10:09:38 kisqaqas (3) #8

nálam az összhatást jelentősen lerontotta a reklám, ízlésesen elhelyezett tömeg-manipuláció

2023-09-26 23:20:32 ChrisAdam (4) #7

Igazi szívmelengető filmecske, néha nagyon is kell az ilyen. Az eredetit nem látva abszolút szerettem. A vicces az, hogy a film legerősebb pontja egyértelműen a zseniális Tom Hanks, a leggyengébb láncszem viszont a fia, Truman Hanks: igazi antitalentum. Ezért (is) érdemes lesz pótolni az eredetit.

2023-04-30 07:02:07 Poleon (2) #6

Rendesen lehúzott ez a film tegnap. Alapvetően szeretem a drámákat, de ez a film rossz, nem ad semmit csak elvesz.

2023-04-12 14:38:50 mortimer ezredes (3) #5

Én is azt tudom csak mondani, hogy egyrészt az eredeti jobb, másrészt a cselekmény ugyanaz, így tudtam előre mikor mi fog következni. Tom Hanks hozza, amit kell, a többiek is elég jól játszanak. Ami újdonság a filmben, az a szereplők hátterének amerikaiasítása, az ottani közeghez való igazítása (salvadori-mexikói új szomszédok, afroamerikai régi barátok, transznemű figura). Egyszer meg lehet nézni, de ha nem készült volna el ez a film, akkor se vesztett volna semmit a világ.

2023-04-11 10:56:59 hhgygy (4) #4

Egyszer nézős. A vezetésoktatást szerencsére rövidre fogták, féltem, hogy leutánozzák a Happy-go-lucky megismételhetetlen és kultikus párosát, de szerencsére nem.

2023-04-08 10:18:41 opposition (2) #3

Ez nagyon nem jött be. Eröltetett, közhelyes, életszerűtlen. Csak Mariana Treviño remeklése miatt nem nézhetetlen.

2023-01-18 02:47:17 Channá (2) #2

Huh, nehéz egy olyan filmet pontozni, ami konkrétan 98%-ban ugyanolyan mint az elődje, csak amcsi verzióban.
De mégis itt mit kellene értékelni? A könyvet? A filmet, amit előtte már alkottak?
A színészeket? Jó, ők rendben voltak, de egy Tom Hankstol mégis mit kellene várnom, hogy pont egy olyan filmet fog elcseszni, aminek pont előző nap néztem meg az eredeti változatát, a számomra nem ismert színésszel, aki ugyanolyat alakított?
Mondjuk nem a film tehet arról, hogy én megnéztem annak ellenére, hogy pontosan tudtam, mi vár rám

2023-01-16 15:31:42 dittike (4) #1

Nagyon depresszív hangulatba kerített, s arra gondoltam közben, milyen a magány és a részvét nélküliség a mai világban, de közben a filmbéli összetartás valahogy túl ideális volt.