The Watcher (2022) ☆ 👁

A megfigyelő

(Jennifer Lynch - Max Winkler - Paris Barclay - Ryan Murphy (I))

amerikai dráma, horror, krimi, minisorozat, thriller

3,5

2024-01-13 13:51:06 Dió (4) #3

Tele van plotholeokkal és elkezdett de aztán elfelejtett konfliktusokkal (kedvencem az alagutak, amiket felfedeznek, de hogy az alagút iránya alapján levonják, melyik szomszédhoz vezetnek vagy hogy egy ütvefúróval lemenjenek és átverjék az ajtót, az már persze nem jut eszükbe), de ezt leszámítva olyan jól építi a feszültséget és a rejtélyt, hogy nehéz nem végigbingelni és megadni neki a négyes alát. A vége pedig bár nyitva lett hagyva, szerintem nagyjából egyértelmű, hogy ki a Watcher, kivéve persze, ha én értelmeztem félre valamit: John Graff, a Sissy Spacek által alakított kattant nő és a fogyatékos fia - elég kristálytisztán meg van magyarázva az indítékuk és ők tudnak hozzáférni a házhoz az alagutakon keresztül is.

2022-11-27 17:14:22 dittike (4) #2

Megéri végignézni, de para lesz tőle az ember a lakásban, házban, ahol éppen tartózkodik, szóval inkább erős idegzetűeknek.

2022-11-21 19:17:30 GothMan (3) #1

Nehéz mit írni a sorozatról, mert néha úgy érzi az ember, hogy mekkora már, néha meg a WTF érzés jön elő; így marad az erős közepes nálam. Az meg külön dühített, hogy nyitva hagyták a végét, bár olvasom, jön a következő évad.