Oegye+in 1bu (2022) ☆ 👁

Alienoid - 1. rész
Alien + Human: Part 1

(Choi Dong-hoon)

dél-koreai akciófilm, fantasy, kalandfilm, sci-fi

2,7

2023-04-27 08:26:01 kovi1970 (2) #5

Lehet, hogy látványos, de a sztorit nem nagyon gondolták túl. Ehhez képest viszont rohadt hosszú, és ez csak első rész. Nooormális?
Ja, és amikor a kislányt a múltba teleportálták, mintha kiesett volna 10 év amíg felnőtt. Eh!

2023-02-18 12:35:23 Norbert Simon (3) #4

Nagyon sűrű , nagyon eseménydús, tömény, ultramód látványos, amúgy tök király akciójelenetek vannak benne végig. Az ötlet maga szerintem érdekes és jó, de a kivitelezésbe számos hiba csúszik. A két éra végett nekem sok esetben tűnt úgy ,hogy két külön filmet látok egyszerre. Ráadásul a nézőnek időbe telik mire megért vagy felfog egy egy jelenetet addigra nagyot ugrunk térben és időben. Inkább a látványosságra összpontosítottak benne. összességében látványosan szórakoztatóra sikerült az egész. Jó hosszú két és fél óra de nem tűnt olyan hosszúnak. A film humora azok számára lehet leginkább zavaró akik nem szoktak annyi távol keleti filmet nézni. Én a koreai filmek sajátosságai közül már ezeket megismertem és megszoktam. Nem is zavart...kíváncsian várom a következő részt is.

2022-09-20 18:46:12 bambula (1) #3

Ezt adom.Holivúdi szemét jött egy dél-koreai.
Miközben a remekebnél remekebb thrillerjeikre,krimijeikre egy magyar forgalmazó sem képes lecsapni. :)

Remélem következetes lesz a magyar forgalmazó és ezek után a jövőre érkező második részt is behozza a mozikba.

előzmény: Ehun69 (#2)

2022-09-19 23:28:31 Ehun69 (4) #2

Jó volt az időugrásos rész, nagyon a közepén hagyták abba. Örömmel vettem hogy végre nem holiwúdi szemetet kellett néznem D

2022-09-13 15:24:13 Hege (1) #1

Borzasztóan sajnálom, hogy a fantasztikus koreai filmgyártást ezzel a filmmel népszerűsítik a hazai multiplex mozikban. Ekkora katyvaszt már régen láttam.