8MM 2 (2005) ☆ 👁

(J.S. Cardone)

amerikai-magyar dráma, krimi

1,8

2009-07-16 21:27:47 mchn (?) #5

Hmm egeszen kivalo cimet sikerult talalni ennek a filmnek :D

2008-02-24 16:17:35 Jereváni Rádió (1) #4

Az első fele gyakorlatilag olyan, mint egy sztorizós pornófilm, amelyből kivágták a +18-as részeket, aztán a közepe fele már átmegy ilyen „csavarosabb” valamibe, de minthogy a nulla többszöröse is nulla, így nem sokat javít az összképen.

2008-01-29 02:03:01 k3pl3r (?) #3

Mint 8mm-er folytatás pocsék. Mint egy különálló film pocsék. Viszont Görög Zitában pozitívan csalódtam, nem gondoltam volna, hogy ilyen jól mutat ruha nélkül.:)

2006-06-06 10:14:22 Daemiaen (2) #2

Jó kis csöcsörészős film, ennyi fedetlen és szép cicit normál filmben még Verhoevennél sem látni. Ja, mint film ölég hiányos, de ilyen setben ez bocsánatos bűn. :)

2006-05-08 13:48:36 kery (2) #1

Azért ennél rosszabbra számítottam. Le kell szögezni, hogy hiba volt erre a címre keresztelni ezt az alkotást. Azt hiszem emiatt sokan már látatlanul lepontozták – velem az élen…de végül is…láttam már ennél pocsékabb filmet is.
Nem titkolom, hogy nagy szerepe van a „pozitívabb” véleményem kialakulásában annak, hogy kis hazánkban zajlanak az események.
Az egész történet és a végkifejlet persze egyáltalán nem gyakorol nagy hatást – sőt inkább semmilyet sem – az emberre. Felejtős. Ja, persze Görög – nemvetkőzőmlesenkielőtt – Zitáról ne feledkezzünk meg. Akit izgat, mit takar a szövet…itt láthat valamit…na elárulom. Nem sokat.