Cocaine Bear (2023) ☆ 👁

(Elizabeth Banks)

amerikai horror, thriller, vígjáték

2,6

2024-03-10 07:36:30 branton (2) #14

Belecsaptam másodjára is, hátha jobban fog tetszeni, idén már magyar szinkronnal. Nos, abszolúte nem tetszett jobban. Kicsit az az érzésem, hogy nem volt Banksék fejében egy tiszta, százszázalékos koncepció. A film nem tudja eldönteni, hogy thriller, vagy vígjáték legyen. Vígjátéknak ez túlságosan durva, brutális, thrillernek pedig meglehetősen bugyuta. Ennek ellenére meg kell jegyeznem, hogy vannak pillanatai, s ezek a pillanatok inkább a thriller vonalat erősítik. Nem jó film, kifejezetten rossz, mert Elizabeth Banks éppoly pocsék rendező, mint amennyire pocsék a Charlie angyalai remake átlaga. :D

2023-05-31 08:47:24 Ubul (1) #13

huh, nagyobb, ismertebb nevek, egy igaz történet alapján, és nem veszi magát komolyan a film...de sajnos ez inkább ütődött volt, mint vicces. Nem vígjáték, mert ha az lenne , legalább az ember kicsit mosolyogna (én kényelmemben, kínosan azt csináltam olykor)...nem paródia, mert nem figuráz ki semmit se. Nem horror. A thriller még talán megállná a helyét.
Ritkán adok nézhetetlent, főleg úgy, ha végig nézem, de ez simán kiérdemelte nálam

2023-05-18 11:06:46 slawter (2) #12

A vak is látja, milyen hibái voltak a forgatókönyvnek és hogy néhány extra befektetett órával mérföldekkel jobb lehetett volna.

2023-05-01 18:18:47 Norbert Simon (3) #11

Hát úgy ültem le elé, hogy gyakorlatilag semmiféle elvárásom nem volt vele kapcsolatosan. És szerintem ez az érzés ez szükséges volt ahhoz ,hogy végig nézzem. Horrorként nem igazán működött nálam. Viccesnek hát csak ilyen idézőjelben vicces nem vitték szerintem ezt a vonalat sem annyira túlzásba. Jó kis trash de nem a legjobb. Tökéletesen egyszer megnézhetőnek találtam

2023-04-20 08:30:42 kaamir (3) #10

Ennél valami bátrabbat, őrültebbet, viccesebbet és vadabbat vártam. Vannak ugyan jó pillanatai, de mintha sosem mernék az alkotók igazán elengedni a gyeplőt. Egyszerre akar a film agyament paródia, és félig-meddig komolyan vehető szörnyfilm lenni - ez pedig nehéz műfaj.

A színészi játék ugyanakkor meglepően összeszedett egy ilyen kis szösszenethez képest, és alapvetően el lehet kuncogni a Kokainmedvén.

2023-04-10 20:43:27 Olórin (3) #9

Van benne úgy 20 perc a közepe felé, ami egész vicces és ötletes (a famászós és a ranger kabinos jelenetek), ott majdnem elhittem, hogy ebből még élvezetes kis hülyeség is lehet, de aztán egyre jobban ellaposodik, a finálé pedig kiábrándítóan béna. Gyenge közepes, egy jópofa ötlet és egy remek színészgárda elpazarlása.

2023-04-05 10:19:06 Ágó (3) #8

Egyszer minden további nélkül nézhető, szórakoztató baromság. Banks sajnos gyenge rendező, de az alapanyag annyira jó, hogy nem lehetett túlságosan elrontani. Klasszikus sosem lesz, de sörözős, chipszabálós estékhez teljesen rendben van szerintem.

2023-03-25 07:56:55 Locke(d) (4) #7

Sajnos arra előbb is szükség lesz, mint 2030...

2023-03-24 21:30:07 Dió (2) #6

Miért nem esik le a tantusz a tengerentúlon, hogy Banks egy közönséges pancser, akinek a kipaterolásával a nézőknek tennének szívességet? A film nem vicces, a sztori még B-filmnek is gyenge, az erőszakosságáról pedig csak annyit tudok elmondani, hogy ha 2023-ban a nézők többsége már csak ezen tud röhögni, akkor 2030-ra nagyon sok pszichológusra lesz szüksége a világnak. És ez nem vicc.

2023-03-16 04:51:19 Trashman (4) #5

Nem erre számítottam, igazából nem is tudom mire, de végül is tetszett. Aki bírja a '80-as évekbeli házias TROMA filmeket, azoknak tetszeni fog.

2023-03-15 18:46:24 zs93 (2) #4

Veszélyes mindig a horrorvígjáték műfajkeveredés, mert van egy határ, amit ha átlépnek, az egész nevetséges lesz, az ijesztőnek szánt jelenetek pedig már nem hatnak ijesztően.
Gagyi és kisajtolt poénokkal operál a film, ami miatt a kevés véres jelenet eltörpül, az animációk pedig egyáltalán nem szépek. Önmagában vígjátéknak pedig kevés, arról nem is beszélve, hogy inkább promózza a szerhasználatot, mintsem eltántorítana tőle.

2023-03-15 17:51:25 VVega (2) #3

Van egy-két jó pillanata, de amúgy döbbenetesen unalmas és szürke.

2023-03-15 13:59:54 MoziJegyző (1) #2

Ha szereted a Másnaposokat, akkor ez a Te humorod. Számomra ez az amcsi zsigerförtelem-extravaganza végtelenül taszító, és unalmas. Ami azért szomorú, mert az első 20 perc alapján mondjuk egy Robert Rodriguez kezében ez lehetett volna Alkonyattól pirkadatigot megidéző királyság. Ehelyett majdnem elaludtam rajta, és nagyon szenvedtem igénytelenségén, és értelmetlen brutalitásán.

Kokainmedve kritikám:

2023-03-05 02:40:37 dittike (3) #1

Nagyon vicces, annak ellenére, hogy vulgáris és horrorisztikus is egyben.