Senior Year (2022) ☆ 👁

(Alex Hardcastle)

amerikai vígjáték

2,3

2022-06-10 07:45:23 pelu (3) #5

Nézhető, de tipikus amerikai baromság. Viszont komolyan valamilyen bűnös élvezetet nyújt, ahogy kinevetheted a napjaink elfajzott szokásait. Igaz tipikus Netflix-módra túl sok az 1 m2-re eső homik száma, de valahol ez is hozzátartozik jelenkorunk degeneráltságához. Ahhoz pedig kifejezetten jó érzékkel nyúlt a film, hogy azok igyekeznek napjainkban a sarkukból kiforgatni a világot, akiknek már gyerekként komoly defektjei voltak, és nem voltak ahhoz elég talpraesettek, hogy ezt kezeljék vagy képtelenek voltak alkalmazkodni a körülöttük élő többséghez. Most felnőttként pedig ezek akarják erővel elérni azt, hogy a hozzájuk hasonló kisebbséghez alkalmazkodjon a világ. És ezt több rétegre is nyugodtan rá lehet húzni. Majd ha a mostani fiatal generáció felnől, majd azok is erőből akarják kiirtani a világból azoknak a traumáknak a forrását, amivel ők nem voltak képesek szembenézni korábban.

2022-06-08 10:46:39 budaik (3) #4

Szerintem a formán túl, ami persze nem az én világom, egészen érdekes ötlet. Ordenáré? Igen. Egyszerű? Igen. Viszont , kritikus? Igen.

2022-05-15 22:16:40 Adam Taylor (3) #3

Maga az ötlet szerintem nem rossz és van benne potenciál: mi a különbség a tinédzserkor, a népszerűség, a gimilét között a 2000-es és a 2020-as években. A 21 jump street ebből egészen remek poénokat csinált, A végzős év azonban nem különösen vicces és meglehetősen lusta és összecsapott vígjáték lett - de egyszer nézhető.

2022-05-15 16:13:20 Zorkovics (2) #2

Hát én ezt most így egy az egyben az általános népharagot elkerülvén szűkszavúan csak eképpen merném kritizálni: minek?

2022-05-14 23:58:38 fempolip (3) #1

Érdekes volt látni ezt a filmet. Élvezettel néztem kb 1 óra 40 percig. Azután unalmas lett. A minden happy (end) pedig szájbarágós.
De örülök hogy elkészült. Csak a vége miatt lett 3-as.