The Marvels (2023) ☆ 👁

Marvelek

(Nia DaCosta)

amerikai akciófilm, fantasy, kalandfilm, sci-fi, vígjáték

2,3

2024-02-13 13:29:45 Leo_Stotch (1) #9

Vért izzadtak az alkotók, hogy csökkentsék Marvel Kapitány erejét, az egész történetet erre húzták fel. A napot be tudja azért bikázni.. de a fél karpereces főgonosz így is gondot tud okozni. Nem beszélve, hogy a szokásos gyenge Marvel elleneket nem tudja alulról se megközelíteni. Érdektelen sorsok, Kree dráma és akkor most ők mentek Új Asgardba? Vagy ott hogy is állnak a dolgok? :)
Az indiai táncos énekes bolygó miatt meg Karó.

Nem vagyok 14 éves tini lány, így ez a film elment mellettem. Mint az egész MCU már, A galaxis őrzői-n és Pókemberen kívül.

2023-12-16 16:45:10 VVega (4) #8

Én aztán nem megyek a szomszédba a Marvel legutóbbi filmjeinek savazásáért, de ez teljesen jó volt. Kisebb tét, szerethető karakterek, néhány tényleg nevetős poén. A mozis közönség többi részénél is abszolút működött. Girls having fun and fight together.

2023-11-17 17:24:05 Ágó (2) #7

Az nem működik, ami miatt sokáig szerettem a Marvelt. Szellemes dialógusok, humor, könnyedség, szerethető figurák. Most szinte mindennek az ellenkezője az igaz. Nagyon kéne a vérfrissítés.

2023-11-14 14:37:24 bambula (1) #6

Őszintén szólva én az utolsó Hangya filmmel még elvoltam,ott sem voltak nagy elvárásaim,mint ahogy itt sem,de ennél a filmnél,néha nem voltam benne biztos,hogy nem e inkább streamingre szánták eredetileg.

2023-11-14 14:32:30 Ubul (?) #5

durva, hogy az utolsó Ant-Man-nál is van lejjebb ha a pontozást nézem...tudom, hogy 16 szavazat, de a fogadtatást nézve más helyeken se jobb a helyzet.

2023-11-14 14:24:10 bambula (1) #4

Nehéz elhinni,hogy Takika Wakikinek (tudom,hogy nem így hívják) nincs köze a forgatókönyvhöz.
Olyan,mintha az írók látták volna a Thor 4-et és az jött volna le nekik,hogy imádta a közönség.

A macskás jelenet a Cats musical betétjével, plusz a bolygó, ahol énekelve és táncolva kommunikálnak... ezektől a jelenetektől biztos a kedvence lesz a film Wakikinek, mert olyan mintha ő írta volna.

2023-11-11 16:32:28 bambula (1) #3

Az tuti.

előzmény: Nagy Tamás (#2)

2023-11-11 08:33:34 Nagy Tamás (3) #2

Vass Gábor volt a legjobb! :(

előzmény: bambula (#1)

2023-11-10 09:55:17 bambula (1) #1

Ez lehet,hogy OFF,de most lecserélték Gáti Oszkárt a Marvel filmekben Sammynél?
Már nem vállal szinkronmunkát vagy betegeskedik mint Reviczky Gábor?
Vagy csak a szinkronnál is spórol a Disney?