High School Musical (2006) ☆ 👁

Szerelmes hangjegyek

(Kenny Ortega)

amerikai dráma, musical, szerelmi történet, vígjáték, zenés film

2,1

2021-02-25 00:29:00 tomside (2) #11

Hatvanszoros pénzt csinált csak a jegyeladásból. Ez egy piaci termék, egy matematikai számítás, amibe tudták, ha az elején beletesznek ennyit, nagyjából behoz annyit.

2010-01-03 14:23:48 critixx (1) #10

Tömör és velős összefoglalása eme "csodának". A vicc, hogy a Disney hamarosan leforgatja a High School Musical kínai változatát kínai szereplőkkel, hogy minél több pénzt tudjon kaszálni a nemsokára megnyíló kínai Disneyland-el.

előzmény: Majvaldo (#9)

2010-01-03 13:41:05 Majvaldo (1) #9

fos

2009-08-04 13:32:13 Lyvera (1) #8

Ezt a filemt annyira hirdették már a TVben, hogy rávetemedtem és bátorkodtam megnézni. CSak azt nem tudom mire fel!? Vödröt kellett a TV alá tartanom hogy egyben maradjon. A Story az nulla, az énekelgetések meg nagyon gázok. Pont el tudom azt képzelni, hogy a gimiben mindenki felpattan az ebédlőasztalra és együtt kornyikálnak.
Ha csak egy pillanra odakapcsolom a TVt ahol ez a szánalom megy végiborsódzik a hátam.
Ez a Zac meg egy olyan nyálasképű valaki hogy az szörnmyű. A csaj még néz ki valahogy...

2009-03-05 21:15:09 bombi (2) #7

Csak azért néztem meg,hogy röhögjek egy jót...Nos még ez sem jött össze..lementem az agyamról..

2008-08-03 01:00:36 Hornyai Lili (1) #6

Hát nekem kínzás volt az a több, mint másfél óra, ami alatt végig attól féltem, hogy a nyáladzástól el fog folyni a számítógép. Plusz nem voltak karakterek, nem volt sztori, csak egy nagy gusztustalan üres, rózsaszín rágóbuborék. Mindenki túljátszott mindent, még viccnek sem volt elég harsány és idétlen. Csak szimplán kegyetlenül... rossz.
A felkapottság pedig itt, Angliában még rosszabb, mint azt el tudjátok képzelni. Minden eladható, amire rányomják a Wild Cats (már ez is röhejes) vagy a HSM betűket.
Az egész, úgy ahogy van: kritikán ALULI.

2007-10-22 18:06:34 imhouse (3) #5

a maga műfajában szerintem oké/elmegy.igaz csak abban.egy hétfő délutáni TV-zgetésnek.

2007-10-07 20:57:09 limupei (?) #4

Az Efron-gyerek egész tűrhető volt a Hajlakkban...bár valami drámai szerepben nehezen tudnám elképzelni:)

előzmény: Gaby (#3)

2007-10-07 20:50:32 Gaby (3) #3

Nem mondom, meg lehet nézni egyszer, de azért az mégiscsak túlzás, hogy mennyire felkapott film ez! A színészeket meg végképp nem értem, miért méltatják bármire is! Főleg az a Zac Efron vagy kicsoda, aki csak úgy ömlik a magazinokból...nagyon gáz! Null tehetség!

2007-10-07 16:32:04 tarax (3) #2

A második rész rosszabb :)

2007-07-22 18:02:50 Denice (2) #1

Röviden: nagy rakás szar. A színészek csak rontanak rajta.