RRR (2022) ☆ 👁

3,3

2023-03-24 08:29:06 hollyaudreyanne (4) #4

Én nagyon sokszor.

2023-03-23 23:17:12 Ugor (?) #3

Na, és ki hányszor nézte meg azóta a "Naatu Naatu" című dal klipjét? :o)

2022-11-09 11:46:03 fempolip (2) #2

Néha eljut hozzám pár indiai film, leginkább horror amit meg is nézek. Az utóbbi időben 1-2 kaland is tiszteletét tette.
Ez alul múlja számomra közel az összeset, de még az 1996 előtti abszolút trash romantikus-dráma-horrorokat is.
Olyan szintem amerikanizáltnak látom, hogy képtelen voltam nem hogy komolyan venni, hanem élvezni.
Egyetlen jó pont volt hogy a gonosz fehérek ütötték a kb. Rabszolga szinten lévő indiaiakat.
Bár néha ezt is eltúlozták.
De örülök hogy azért még ha nem is tetszetős a dolog, bejön a tényleges régmúlt.
De az összes többi..nekem felejthető volt.
Az indiai kultúra amúgy sem áll közel hozzám, mármint a filmes.
Ahhoz hogy komoly drámát érezzek olyan kínos pillanatokkal volt tele ami miatt nem is tudtam élvezni a filmet.
Pedig nem vígjátéknak szánták. De ez az ő habitusuk. Igaz, ahogy mondtam az elején, nekem olyan amerikai szagú..
Nálam majdnem az egész film kuka.

2022-07-12 19:08:26 Adam Taylor (4) #1

Hát ez veszett szórakoztató volt! Nem mondanám hogy otthon vagyok az indiai filmekben, talán egy amréknyit láttam, de több helyen is szembejött velem a film, miután pedig Sean Barker is kiemelte és az Indiewire 2022 So far listájára is felkerült, így felkeltette az érdeklődésem.
Nem is bántam meg: ugyan megmosolyogtató néhány epizódja és ilyen számítógépes trükköket Hollywoodban talán a 2000-es években alkalmaztak, de végig lekötött, a két szuperhős-karakter is szimpatikus volt, és hát nem minden nap lát ilyen rendhagyó filmet az ember, amiben puszta kézzel ölnek tigriseket, meg oszlatnak fel többezres tüntetéseket!