The Royal Treatment (2022) ☆ 👁

(Rick Jacobson)

amerikai-új-zélandi szerelmi történet, vígjáték

1,9

2022-01-24 21:34:19 Edwest12 (2) #1

Elég hosszan lehetne taglalni, miért is rossz ez a film. Például, mert nincs benne egyetlen eredeti ötlet sem. Mert a színészek csapnivalóak, még azok is, akiknek amúgy valószínűleg van tehetsége. Vajon a Netflixnél ki adott engedélyt egy ennyire amatőr munkára? Apróságok, de még férfiként is feltűnik, hogy a fodrászként és sminkesként eladni kívánt két mellékszereplő csaj azt sem tudja, hogy kell megfogni az eszközöket. Amúgy ezt a kettőt úgy, ahogy van, kivágtam volna a stúdióból, mert ripacskodáson és természetellenes p***áskodáson kívül semmit nem csináltak.
Amúgy én tényleg támogatom a melegek jogait, de már engem kezd zavarni, ahogy a Netflix mindenhova, de tényleg mindenhova bepasszíroz valami ilyen mozzanatot. Ha máshogy nem lehet, akkor a záróképsorba két egymással lassúzó meleg lakájt, vagy jelen esetben egy magányos lakájt, aki bevallja, hogy annak idején a karrierért eldobta a szerelmet. És hát naná, hogy az eldobott szerelmet egy másik legényben találta meg annak idején. Nem teszem spoilerbe az infót, mert teljesen lényegtelen, és minden funkciót nélkülöző infó. Aztán egyszer csak vége van, persze happy end, és a készítők már arra sem veszik a fáradságot, hogy legalább a főcím előtt pár mondatban megemlítenék, mi lett a sorsa a többi szereplőnek. Nyilvánvalóan annyi volt a szerepük, hogy ők is ott legyenek, mondjanak dolgokat a vásznon, mert ha csak a fő szálra koncentrálnak, akkor tokkal, vonóval megvan az egész 15 perc alatt.