A Christmas Story (1983) ☆ 👁

(Bob Clark (III))

amerikai-kanadai vígjáték

3,6

2018-12-20 07:53:32 BonnyJohnny (3) #7

Valóban aranyos családi film, szerethető szereplőkkel, de számomra kissé unalma volt, és úgy éreztem a film sem tudja kitölteni saját játékidejét. De több megmosolyogtató és emlékezetes jelenetet is tartalmaz, ami miatt abszolút érdemes megnézni. (Főleg karácsonykor.)

2013-12-26 16:20:04 Xuja (3) #6

Aranyos családi vígjáték, melynek legfőbb ereje a kissrác már felnőttkori énjének a narrációja. A minimális forgatókönyvet ellensúlyozzák a szerethető karakterek, bár nem mondom, hogy ne lenne unalmas néhol. Ideális a karácsonyi szezonra.

2012-09-22 19:15:17 gomez1000 (4) #5

Ezek a pici gyerek színészek nagyon tehetségesek! Megmosolyogtató jelenetekben brillíroznak, és csodás karácsonyi hangulatot teremtenek! A történet aranyos, és igaz, hogy nem mai darab, de nem értem, hogy a televízió csatornák miért nem tűzik műsorra. Sajnos kevesen ismerik, pedig megérdemelné, hogy a sok maszlag karácsonyi vígjátékot mellőzve a TV műsorok toplistájának élén szerepeljen. Szinte újra gyereknek éreztem magam! Igazi családi mozi!

2011-12-24 13:04:16 wayage (4) #4

Végre egy remek karácsonyi történet:) Úgy mesél szívhez szólóan a szeretet ünnepéről, hogy viccesen kritizálja is. A narráció meg telitalálat.

2009-12-29 01:17:33 acidphase (?) #3

ehhez kepest ez a 13 szavazat eleg keves ahhoz kepest h azer nem egy 80 eves filmrol van szo.. mondom ugy h ense lattam :P

2009-12-29 00:57:50 w.e.g.a. (4) #2

Kellemes karácsonyi történet. Én is meglepőnek tartom hogy itthon ilyen kevesen látták, pedig állítólag az USA-ban nagy kultusza van a filmnek (ezt bizonyítja a több mint 50ezer IMDb-s szavazat is).

2008-08-24 15:20:48 mrfaktor (5) #1

Ennyire ismeretlen lenne ez a fantasztikus karácsonyi "mese"? :S
Mindenkinek meg kéne néznie. Zseniális.