Apex (2021) ☆ 👁

amerikai akciófilm, thriller

1,4
★☆☆☆☆

2022-01-31 07:58:05 jackbau33 (2) #12

Igen, most utánanéztem és valóban, 4x02 - The Hunt címen fut.Anno régen láttam a sorozatot de csak néhány részre emlékszem.

2022-01-29 13:00:09 critixx (1) #11

A Végtelen határok (Outer Limits) sorozat a '90-es években csinált már egy Most Dangerous Game sci-fi parafrázist, szerintem nem is sikerült rosszul (a limitált tévés költségvetés dacára). Ott a nagy vadászok intelligens, emberszabású robotokra vadásznak, aztán hamar rájönnek, hogy ezek az androidok nem is olyan ostobák, mint gondolták, és belőlük válik űzött vad.

előzmény: jackbau33 (#10)

2022-01-29 12:35:09 jackbau33 (2) #10

Minimális SPOILERT tartalmaz:

A film az 1932-es "The Most Dangerous Game " sci-fisített újragondolása.Az első 25 percben még bizakodtam mivel nem indul rosszul,viszont mire megkezdődik a tényleges vadászat idegesítővé válik. A vadászok gyakorlatilag az akciófilmek sztereotipizált rosszfiúinak a karikírozása, rettentő eltúlzott jellemvonásokkal.Mindegyikük ultrakemény és szakmájának a csúcsa,ez a szájukból is többször elhangzik.Ezzel szemben két farokméregetés meg műmájerkedés közben egymást vadásszák,míg Bruce nyugodtan üldögél egy fa tövében vagy szivarozgat,esetleg szedret majszol. Mellékszereplővé degradálódik,ami egyrészt jó,mert enervált unott játéka nem sokat ad a filmhez de a vadászok egymás közti keménykedéseit nézni teljes játékidőben baromi fárasztó.Ami kevés akció van sztem korrektek de ezzel a körítéssel súlyukat vesztik.Külön poén hogy a főgenya csúcsragadozónak,az univerzum legjobbjának tekinti magát de Bruce likvidálására inkább csatlósokat küld minthogy maga intézné.A finálé westernszerű pisztolypárbaja már szinte paródia,persze ott is befigyel egy adag egótúltengés.Az első 25 perc miatt +1 így 3/10

2021-12-26 14:02:53 zs93 (1) #9

A Zs-alakulat megérkezett, Neal McDonough - Bruce Willis - Lochlyn Munro társaságában. Ez a három ember manapság külön-külön is rosszat jelent, de együtt végképp. Különösen tetszett, hogy három darab földbe szúrt ledcső (kb. 5 ezer forint) játszotta a teleport kapu szerepét. :D

2021-12-19 01:29:48 Ninety-Four (?) #8

Jogos, Neeson is rendesen bele tud nyúlni a béna projektekbe, de remélem tartani fogja a színvonalat a jövőben. Én Thomas Jane-től, Frank Grillotól és John Cusacktől félek, hogy hasonló irányba megy, bár Willis kiégett, sótlan unottságát nehéz lenne alulmúlni.

előzmény: Anonnim (#7)

2021-12-09 10:42:20 Anonnim (1) #7

Kár, hogy követte Nicolas Cage-t ebbe a mentális pöcegödörbe. (Én egy kicsit Liam Neeson miatt is aggódom.)

előzmény: Ninety-Four (#6)

2021-12-08 19:21:07 Ninety-Four (?) #6

Csípem a trasht, de ennek a csodakvartettnek a filmjeiről letettem a dögrossz Cosmic Sin és az ócska Breach után. A The Asylum legalább néha összes tud hozni vicces pillanatokat vagy szórakoztató marhaságokat, de ez a 308 Ent + BondIt + Corey Large + Bruce Willis kombó csak jellegtelen, unalmas időpocsékolásra képes.

Viszont ha így érzed, akkor sűrű szellőztetésre lesz szükséged, mert pár évre bebiztosította magát az öreg ilyen szerepekkel :(

2021-12-08 14:12:16 Anonnim (1) #5

Ahogy azt látom ezzel az Edward Drake nevű rendezővel éppen 3 hasonló színvonalú ZS kategóriás filmszerűrséget készít. https://www.imdb.com/name/nm4864836/ (Inkább vonuljon vissza egy időre, ne tegye ezt magával, helyette is szégyellem magam)

2021-12-08 14:10:46 BonnyJohnny (1) #4

Hátba lőtték egy reptéren. ;)

előzmény: bambula (#3)

2021-12-08 11:06:50 bambula (1) #3

Malone(Bruce Willis) sérülései:...egy vonatbaleset egyetlen túlélője...
Hát ezen hangosan felröhögtem. :)))))))))
Baromira megerőltető lehet egyeseknek Hollywoodban a forgatókönyvírás. :)

2021-12-07 19:36:05 BonnyJohnny (1) #2

Nicolas Cage kettő. Csak amíg az öreg Nic lubickolt ezekben a szerepekben, BW annyira unottan tolja végig, hogy finghatnékom van a látványától. :/

előzmény: Anonnim (#1)

2021-12-03 14:44:17 Anonnim (1) #1

Nehezem tudom elhinni, hogy Bruce Willis pusztán csak pénzért ilyen szutykokban vállal szerepet.