The Man from Toronto (2022) ☆ 👁

A torontói ember

(Patrick Hughes (III))

amerikai akciófilm, dráma, szerelmi történet, thriller, vígjáték

2,6

2022-10-30 21:32:50 sptt (4) #5

Eddie Murphy, a Bad Boys és a Halálos fegyver visszatért, ráadásul egy filmben. Mindez nem olyan szórakoztató, nem olyan izgalmas és mozgalmas, mint az eredeti, de a próbálkozást azért értékelni kell. A Beverly Hills-i zsaru és a Halálos fegyver széria tényleg jók voltak, úgyhogy nagyon értékelendő, hogy megpróbálják felébreszteni a legendát. Az más kérdés, hogy ez lehetett volna jobb is. Mindenekelőtt akkor, ha jobb szereplőket választanak. Woody esetében nem lehet sok ok a panaszra, de Kevin Hart néha erősen idegesítő. Mindegy, egynek elmegy és várom a hasonló, de igényesebb próbálkozásokat. 7/10

2022-08-26 00:05:24 Gruden Gergo (1) #4

Kevin Hart minden perce idegesito.... A repulos jelenetig birtam, de ott mar minden hataron tultett az ertelmetlen pofazas.

2022-07-28 05:41:02 Poleon (2) #3

Idegesítő. A feléig néztem nagyjából és istentelenül tele volt már vele a f...om. Némelyik filmre olyan korhatárt is ki kellene találni, hogy 16 év felett nem ajánlott.

2022-06-29 23:10:21 BonnyJohnny (2) #2

Bugyuta egy film. Kár érte, mert lett volna benne potenciál: a főszereplő páros adott lett volna hozzá, de a film készítői láthatóan nem is akartak élvezhető filmet készíteni. :/
Az edzőtermi harc jelenetsor jó. :)

2022-06-24 13:16:25 bambula (3) #1

Egynek elmegy.
Nem hiszem, hogy javított volna a filmen, de Stathamnek tényleg jobban állt volna ez a szerep mint Harrelsonnak.