The Little Mermaid (2023) ☆ 👁

A kis hableány

(Rob Marshall)

amerikai fantasy, kalandfilm, musical, szerelmi történet

2,3

2023-09-11 14:56:05 Bicycle Repairman (?) #9

Belenéztem, a technikai megvalósítás érdekelt.
Az első 10.perc alapján egy nagyon gagyi, wishről rendelt Avatar-t láttam. Bele is fájdult a szemem a látványba, ki kellet kapcsoljam, pedig a sztori biztos remek. Ja nem

2023-07-28 10:05:41 fempolip (1) #8

Szerintem azért is mert ez kisgyerekeknek van, akik még nem igazán szavaznak, nincsenek jelen ilyen oldalakon. Ráadásul körülöleli egy negatív aura a filmet. Még én is többet hallottam micsoda rossz ez a film, mint arról hogy ki a főszereplő, vagy hogy milyenek a víz alatti jelenetek, jól játszanak a színészek stb. ezért a felnőttek is elmaradnak tőle.
Én már csak azért is megnézem..jó lesz az irodában háttérzajnak :)

előzmény: Gergely Gergő (#4)

2023-07-28 10:03:42 peti0290 (?) #7

Ez igaz, de ha ebből a legjobb részletek vannak fent, akkor bele se merek gondolni, hogy milyen a többi :)

2023-07-28 09:36:33 BonnyJohnny (?) #6

A YouTube-on fellelhető részletek félreveztőek lehetnek: azok alapján a Justice League és a Godzila vs. Kong is sokkal jobb filmnek tűnnek, mint egészében azok. :)

előzmény: peti0290 (#5)

2023-07-28 09:11:16 peti0290 (?) #5

Ellenben az 1 hete bemutatott Oppenheimer már 100 szavazat fölött jár :) De hogy ne legyek totál off, perverz kíváncsiságból felmerült bennem, hogy még is belenézek, de aztán rájöttem, hogy túl rövid az élet 2 órát kidobni erre, a Youtube-on fellelhető pár részlet meggyőzött erről.

előzmény: Gergely Gergő (#4)

2023-07-28 07:21:09 Gergely Gergő (?) #4

Kemény,hogy 2 hónappal a megjelenés után 11en értékelték csak. :) Csak nem lehet mindent lenyomni az emberek torkán. :)

2023-07-28 02:14:19 oilboy (2) #3

Valahogy nekem a mese kimaradt. Vagy én voltam túl fáradt, vagy csak nem kötött le, de alig vártam a film végét... Egyáltalán nem tetszett, ezerszer látott klisék egy kis 21. századi PC-vel megfűszerezve. És igen, engem igenis zavar, hogy egy karakter bőrszínét megváltoztatják az "elfogadásra" hivatkozva, legyen az a kis hableány, törp vagy tünde (mas sorozatokban). Nem a bőrszíne zavar a karaktereknek ezekben a filmekben sorozatokban, hanem hogy semmivel nem lesz másabb a karakter, ha fekete a színe vagy ha fehér, ennyiben sokszor ki is merül a karakter, ez a legfőbb tulajdonsága, hogy ázsiai, néger, orosz vagy dél-amerikai. Ennél már csak a kvótameleg szereplők idegesítenek jobban, akik kellenek minden filmbe, nélkülük esélytelen az Oscar... Semmi bajom nem lenne egyikkel sem, ha ezek a szereplők jól kilennének bontva, mint pl. a Close című filmben, és nem ez lenne az egyetlen tulajdonsága valakinek, hogy azonos neméhez vonzódik. Na mindegy, a betétdalok sem tetszettek túlzottan, a főszereplő nekem antipatikus, erről ő nem tehet, hát ez van.

2023-06-07 22:15:05 dorothygale (?) #2

4 rossz , 1 elmegy pont .... ezt is kihagyom , pedig a Disney hercegnők közül ő az egyik kedvencem volt....

2023-05-27 12:01:26 bambula (2) #1

Csili-villi,frankón piszi.

Nagyon hiányzott Vass Gábor hangja Sebastiannál.