The Reivers (1969) ☆ 👁

(Mark Rydell)

amerikai dráma, vígjáték

3,6

2009-07-18 20:20:33 Cesare Gonzago (5) #6

Nem értem a kétkedőket, bár lehet, hogy velem van a baj. Egyszerűen nem vagyok képes haragudni erre a filmre! Tipikus vasárnap délutáni családi mozi, amely egy tizenegy éves kisfiú kalandjait mutatja be a századelő Amerikájában. Ugyan nem hibátlan alkotás, de Steve McQueen és a többiek miatt megérdemli az ötöst.

2009-07-11 08:15:36 Daemiaen (3) #5

Vagyis inkább Williams tehetségére figyelt fel. :)

előzmény: Daemiaen (#4)

2009-07-11 08:15:12 Daemiaen (3) #4

Spielberg itt figyelt fel John Williams munkásságára. Amúgy pedig amilyen jól indul, annyira semmilyen lesz a végére. Persze ettől függetlenül McQueen miatt kötelező darab, a kollekció része kell, hogy legyen.

2009-07-10 21:14:25 puttancsospeti (4) #3

Hoppá én láttam ezt a filmet...
Megértem, hogy mint vígjáték annyira nem jött be. mondjuk a regényt, amelyből készült Faulkner kevés vicces írásaként tartják számon.
De nem tudom... nekem annyira nem volt vígjáték íze, bár voltak benne ütős poénok.
Egy négyest mindenképp megér.

2009-07-10 21:13:34 Cesare Gonzago (5) #2

Kíváncsi vagyok erre a mozira; megrendeltem! Steve McQueen minden filmjében nagyon jó. Úgy vélem, a Zsiványokat is miatta érdemes megnézni. Te is közepesre értékelted, Daemiaen szerint sem ér többet.

2009-07-10 21:07:33 zéel (3) #1

Fergeteges vígjátéknak hirdetik...hát, lehet, hogy bennem van a hiba! Steve McQueen viszont még ebben is jó!