Columbo: Murder Under Glass (1978) ☆ 👁

(Jonathan Demme)

amerikai dráma, krimi

3,9

2023-12-15 17:15:35 dorothygale (5) #5

Én szeretem nézni Shera-t a filmekben. Tetszik, és nem látom Falkot sem úgy, mintha túljátszaná a szerepet.

2018-12-26 00:44:16 critixx (4) #4

Valóban, nálam sem tartozik a legeslegjobb epizódok közé, de kellemes szórakozás. Louis Jourdan személyében egy igazán ellenszenves, piperkőc gyilkost kapunk, aki kezdetben eléggé lenézi Columbót, később azonban, ahogy a hadnagy fokozatosan felfejti a szálakat, elkezd félni tőle. Végül odáig jut, hogy meg akarja mérgezni őt (is).

Bizonyos tekintetben ez a rész már a későbbi, '80-as, '90-es évekbeli epizódokra emlékeztet (nem véletlenül készült az eredeti sorozat vége felé). Columbo túl van írva és Peter Falk is kicsit túljátssza helyenként. Falk már itt is beleerőltette a feleségét az epizódba, mint később az újabb részekben sokszor. Kár, hogy előtte nem vitte el egy színészmesterség tanárhoz.

2014-03-23 03:33:17 jackbau33 (4) #3

Nem tartozik a Top 5 Columbo epizódomba de tény hogy nagyon jó és érdekfeszítő rész volt. a lebukás is nagyon ötletes volt...valami plusz nekem azonban mégis hiányzott belőle ami miatt megadnám rá az 5-öst

2011-05-28 14:32:01 dorothygale (5) #2

Nagyon furcsa, hogy a szereplők listáján pont épp a gyilkos neve nem szerepel/t...

2011-05-28 11:12:05 dorothygale (5) #1

Nézhetetlen? Nem túlzás ez kissé!!!?