Army of Thieves (2021) ☆ 👁

A tolvajok hadserege

(Matthias Schweighöfer)

amerikai-német akciófilm, horror, krimi, sci-fi, thriller

2,8

2022-06-15 16:14:21 sptt (4) #4

Olasz meló egy kicsit - na jó, talán nem is olyan kicsit - gyengébb kiadásban. A film hibái ellenére nem lenne szép dolog elfelejteni azt, hogy egy jó hangulatú, kedves, néha vicces akció-moziról van szó, ami a 130 perce ellenére végig érdekes. A színészek nem zseniálisak, ugyanakkor Nathalie Emmanuelle igazán vászonra való, minden pillanatban érdemes nézni, mert ha nem színészi erényeivel, akkor szépségével köti le a nézőt. Nem voltam elájulva, ugyanakkor nem bántam az erre szánt két órát. 7/10

2021-11-02 14:43:14 KicsiPeti (2) #3

Unalmas, feszültségmentes, erőletett humorral rendelkező filmecske,mondanám,hogy Dieter karaktere üde szinfolt mint a Holtak hadseregében, de nem lenne igaz, ami ott működött valamelyest,itt már nem. Kösz Netflix 20%

2021-10-31 16:08:17 Adam Taylor (4) #2

Pont az ellenkezőjét gondolom, mint az előttem szóló: én ugyan sutaságai ellenére az Army of the Dead-et is kedveltem, az előzmény még jobban sikerült. Schweishöfer baromi szimpatikus, és Nathalie Emmanuelt is jó volt nagyobb szerepben látni - persze maga a sztori ez esetben is felejtős, de a hangulat és a pörgés engem végig lekötött.

2021-10-30 00:46:02 Joeker81 (2) #1

Szintelen, súlytalan és semmilyen alkotás. Míg az Army of the Dead enyhén szórakoztató, addig ez a prequel két óra tömény unalom. Összecsapott forgatókönyv, érdektelen karakterek és nagyon színtelen rendezés Schweighöfer részéről, erősen érződik Snyder hiánya. Klisés heist-movie a felejthető kategóriából. Szerintem Dieter, mint egyetlen értelmes karakter az Army of the Dead-ből többet érdemelt volna.