Andra sidan (2020) ☆ 👁

Valaki a túloldalon
The Other Side

(Oskar Mellander - Tord Danielsson)

svéd horror, thriller

?,?

2021-10-14 15:00:20 jackbau33 (2) #5

Az ilyen filmek miatt mondják a horrorra hogy a legönismétlőbb,megújulásra legképtelenebb műfaj. Jelen alkotásba minden műfaji elem össze van mixelve ami kellemetlen ízkavalkádot és keserű szájízt hagy maga után.Nálam legalábbis.A négyszáznegyvenhatodik sötét múltú házba beköltözős sztorit láthatjuk a hatszázhuszonharmadik idegen entitással, melynek . Gyerekekre fáj a foga és egy kis szócsatában túlharsogással visszavonulásra lehet kényszeríteni A film nagyrésze a főszereplő csaj házban lévő,sejtelmes ide-oda bolyongását teszi ki,random ijesztő hangeffektekkel meg pár bazári jumpscarrel.A rideg képi világ tetszett és a színészek se szörnyűek,ahogy a film sem, csak tucat jellege miatt fárasztó.Nekem 3,5/10

2021-07-09 08:14:04 Yuriko-chan (2) #4

Nem jó. :D A szinkron sokat ront az élvezeti értékén, de valószínűleg a gyerek az eredeti verzióban is ugyanolyan idegesítő. Mondanám, hogy ne pazaroljátok rá a mozijegyet, de ha tehetitek, akkor inkább mégis támogassátok vele valamelyik magyar tulajdonú filmszínházat.

előzmény: Calavera (#3)

2021-07-08 13:04:58 Calavera (?) #3

és milyen a film?

2021-07-01 16:12:45 bambula (2) #2

Igazából nincs oka.A filmet hivatalosan még nem mutatták be a magyar mozikban.
Május hónapban tervezte a forgalmazó,de eddig csak szerte az országban jó pár premier előtti vetítést tartottak,mint ahogy a A hercegnő és a hét törpe című rajzfilmből is.

előzmény: Yuriko-chan (#1)

2021-07-01 11:38:12 Yuriko-chan (2) #1

Van valami oka, hogy miért a Cinema City műsora a szentírás egy premier dátumának megállapításakor? Ezt a filmet konkrétan én már május 12-én láttam a pécsi Uránia Moziban...