Willy's Wonderland (2021) ☆ 👁

(Kevin Lewis)

amerikai akciófilm, horror, vígjáték

2,8

2021-06-03 14:42:53 Joeker81 (3) #7

:D:D - Az ADS Service forgalmazásában itthon is láthatjuk a Willy's Wonderlandet Willy mesevilága címen, magyar szinkronnal, minden bizonnyal a mozikban. - sg.hu

2021-06-01 16:28:30 myke7 (3) #6

Maga a pontszám egyáltalán nem tükrözi az élvezhetőségi faktort. Nekem tetszett és a maga kategóriájában teljesen nézhető. A színek, a zene, Cage egyszerűen elviszi a filmet a hátán.

2021-05-31 23:19:51 Joeker81 (3) #5

Hát ez, muhaha...nem hittem volna, hogy látok mostanában ekkora trasht! Szóljon valaki Ash-nek, hogy megjött a haverja. A legjobb a filmben Nicolas Cage dumája és persze az arcjátéka :) Igazi guilty pleasure!
Ja, és hát a soundtrack excellent :)

2021-04-11 00:43:45 lizardking (2) #4

Egy tehetségesebb rendezővel, több vérrel és cseccsel akár még egy jópofa exploitation is lehetett volna ebből. Így sajnos túl amatőr. Nic Cage persze badass, menti menthetőt, de ez kevés.

2021-03-03 21:42:43 Rorschach (3) #3

Nem merném komoly arccal leírni, hogy ez egy jó film, de az biztos, hogy mocsok élvezhető trash.Nagy kedvenc a soundtrack és az a húzás, hogy végigvitték a néma főhőst, és Cage tényleg nem szól egy büdös szót még a legvégén sem.

2021-02-15 19:44:17 Ninety-Four (4) #2

A kölykök megjelenésével azt hittem, hogy körülbelül lőttek is a filmnek, de legalább érdekes volt a fricska, hogy rövid idő alatt be is darálták őket Liv kivételével, aki átlag horrorfilmes viszonylatban talán egész kompetens karakter lett a végére.

A háttérsztorinál szerintem az volt a gond, hogy gyakorlatilag random exposition dumpként tálalták nagy részét. Egyetértek abban, hogy elvontabban jobban működött volna. (Bár a rendező eddigi munkáit elnézve talán jobban jártunk ezzel az egyszerűbb megoldással.)

A Nicolas Rage részek mellett szerintem az a pár vidámabb pillanata is ütött rendesen a flippernél. Nagyon bírom, ahogy éli ezt a mém dolgot a fickó...

előzmény: Benny Bug (#1)

2021-02-15 16:42:30 Benny Bug (3) #1

Inkább a Mandy elborult stílusát viszi tovább, de nem mer annyira cool és elvont lenni. Cage azért rendesen odateszi magát és a film legjobb pillanatai közé tartozik, mikor átkapcsol "rage"-üzemmódba, senkit és semmit nem kímélve. Az ilyen részek erősítik a guilty pleasure-faktort és egyben nagyon szórakoztatóak is, nem beszélve a retro érzést suggalló megoldásokról és atmoszféráról. A belemagyarázott, izzadtságszagú háttértörténet és a sajnos kötelezően jelen lévő, elszomorítóan klisés tinikarakterek lerontják a még így sem rossz összképet. Azért lehetett volna rosszabb is, plusz megvannak a maga pillanatai, na.