House of Dracula (1946) ☆ 👁

(Erle C. Kenton)

amerikai fantasy, horror

2,5

2019-01-26 08:48:00 jackbau33 (3) #6

Ritka gyenge szörny crossover.Kb a közepéig négyes volt ,de ahogy halad előre a sztori egyre nagyobb katyvasz lesz.Van itt Frankenstein,púpos nővér,Drakula,Jekyl és Hyde-os utánérzet...az a baj hogy a legtöbb sztoriszál csak úgy bele van erőltetve,Frankensteint csak úgy random megtalálják egy barlangban,a púpos nővér történetszálával semmit nem kezdtek,Drakulával szintén,csak úgy eltűnik a filmből.A végére már teljesen más irányba megy a sztori.

2018-07-03 22:33:49 BonnyJohnny (1) #5

Kapkodó és felszínes katyvasz.
Hasonlít az Universal legújabb szárnypróbálgatásaihoz.

2013-04-11 14:27:11 grofjardanhazy (3) #4

Nem olyan rossz ez, gyenge hármast érdemel. Gyenge ugyan a történet, de egy órára lekötött, többször azonban nem biztos, hogy végig bírnám nézni.

2012-01-22 17:24:28 Csende Kristóf (2) #3

Újranézve már nem annyira rossz, bár még mindig simán az egyik legrosszabb universal horror.

2012-01-16 11:32:32 Csende Kristóf (2) #2

Húú, de unalmas volt ez. Drakula meg alig játszik benne egy kicsit. Szörnyű szörnyfilm, soha többet meg nem nézném (sőt, igazából most sem néztem végig rendesen, mert a felétől kb. már csak tekergettem benne).

2011-11-01 23:55:46 manson84 (3) #1

Korai crossover Drakula, Frankenstein és a Farkasember főszereplésével. A történet elég bárgyú és érződik, hogy a universalnál majd megfeszültek, hogy még egy bőrt lehúzhassanak házi rémeikről. Egyszeri érdekességnek rendben volt.