The Comeback Trail (2020) ☆ 👁

(George Gallo)

amerikai vígjáték

2,6

2023-02-20 14:17:22 Anonnim (3) #5

Erős Volt egyszer egy Hollywood koppintás, egyszer meg lehet nézni.

2022-06-12 19:07:56 sptt (3) #4

Sok más sorstársamhoz hasonlóan, amikor megláttam, hogy egy moziban szerepel Robert de Niro, Tommy Lee Jones és Morgan Freeman, mindenképpen látni akartam. Most azt mondom, inkább meg kellene néznem a három zseni összes többi filmjét, ezt pedig kihagyhattam volna. De Niro az utóbbi időben elment a nehezen értékelhető vígjátékok irányába, kicsit kezd olyan lenni, mint a Tankcsapda, lassan már a régi dolgai sem tetszenek annyira az újak miatt. Nézhető film, de egyértelműen sokkal többet vártam. 5/10

2021-10-18 08:25:41 kovi1970 (4) #3

Üdítő vígjáték a 12 egy tucat ZS kategóriás akciófilmek között. Sok köze nincs a Tarantino filmhez. Ha már hasonlítgatunk, akkor az Ave, Cézár! vagy a Fergeteges forgatás amihez lehetne, de persze teljesen más a története.

2021-06-04 21:38:01 Benny Bug (3) #2

Volt egyszer egy Hollywood-utánérzés, kevésbé értő kezek által elkészítve. A három színészlegenda ennél ötletesebb forgatókönyvet és rendezést érdemelt volna. Az atmoszféra helyenként megkapó, a múltidézése korrekt és van pár jóleső név, filmcím, utalás, stb ha valaki képben van a korszakkal kapcsolatban. Kicsit öreges, kicsit kiszámítható, de megvoltak a pillanatai. Kedves kis semmiség, mindazonáltal George Gallo finoman szólva sem egy Tarantino. Az elvárásokat alacsonyra helyezve el lehet rajta szórakozni, de sokáig garantáltan nem fogunk rá emlékezni.

2021-05-05 11:05:20 bambula (2) #1

Gallo sajnos továbbra sem jó rendező,inkább maradhatna az írásnál. Ez a film egy jó rendezőnél szerintem sikerfilm lehetne.
Van egy stáblista közbeni jelenet:
A Gyilkos apácák című film viccesnek szánt előzetese.