The Craft: Legacy (2020) ☆ 👁

(Zoe Lister-Jones)

amerikai-kanadai dráma, fantasy, horror

2,0

2021-01-13 21:53:02 jackbau33 (2) #4

Hát nem tudom... Az eredetit még nem láttam de azt írták csak a végén van egy utalás rá.Mindegy,így is értettem a sztorit,ami iszonyat kevés volt nekem.Ez elvileg egy boszorkányos horror/fantasy.Szerintem egyik sem igazán.Van itt gyengécske drámai vonal,sok sírás rívás,régi családi titok felfedése,romantikus tiniszerelem egyszóval minden aminek nem kéne de semmi aminek elvileg kéne.Vagy nagyon minimális mértékben.A színészek se igazán jók,Duchovny is elég középszerű volt,tőle többet vártam volna.A boszorkányos szálnak kb az utolsó 10 percre volt jelentősége.Nekem ez 10/2

2020-11-01 10:39:07 Zorkovics (2) #3

Olyan ez a film, mint a túlhígított málnaszörp. Érzed az ízét, de hamar el is felejted.
Amúgy, mint folytatás teljesen oké, de nem annyira, hogy gyűjteménybe tegyem az első rész mellé.

2020-10-31 20:58:31 Doc (2) #2

"Felbosszantják-bosszút áll" tinilány verzióban.
A szereplőknek se fülük, se farkuk - mint ahogy a történetnek sem.
A főszereplőnek nincs egy önálló gondolata, bár a többieknek sem igazán.
Über-PC: van egy néger, egy erősen latino jellegű és egy transz "barátnő".
Amikor rájönnek, hogy úgy varázsoltak el valakit, hogy az nem egyezett bele, akkor megkötik az erejüket - a főszereplőét is, aki viszont ebbe nem egyezett bele :(
Az egyetlen pozitívum, hogy nem tolták túl a varázslatokat - bár ezt is lehet úgy nézni, hogy még látvány sincs...
Értékelés: gáááz.

Megjegyzés: nem horror. Kicsit sem.

2020-10-29 14:54:15 Benny Bug (4) #1

Magam is meg vagyok lepve, de ez egy nagyon korrekt film. Sok szemetet gyártott a Blumhouse az évek alatt, azokhoz képest tényleg rendben van. Egyébként folytatás, de önállóan is fogyasztható, habár a végén egész szépen kötik össze a két filmet. Csak David Duchovny miatt ültem be rá, megis hamar elment ez a másfél óra. Persze kis klisés boszorkányos tini-horror, de megvolt a maga bája. Egy bizonyos történetszál nem kellett volna, szenvedés volt minden pillanata, szerencse hogy hamar elvágták. Viszont tartom, hogy sokkal jobb, mint az 5 alatti IMDb átlaga, sőt nekem bejövősebb volt, mint az előző. Durvulást azért ne várjatok tőle, ez nem az a film. :D
Inkább egy combosabb hármas kategória, de ma nagyon vajszínű vagyok, legyen egy vékonyka négyes. Rosszabbra számítottam.
A Twilight felemlegetése nem kellett volna... már kezdtem elfelejteni, hogy láttam azt a szuperszemetet. Fúj... :P