Nick Fury: Agent of Shield (1998) ☆ 👁

Nick Fury - Zűrös csodaügynök

(Rod Hardy)

amerikai akciófilm

1,8

Nicholas "Nick" Joseph Fury: Nos, a helyzet az Pearce, hogy mondja meg a tisztelt uraknak, csókolják meg a seggemet. Ők küldtek ide 5 éve legelészni, nem? Mi az, erről az aprócska előzményről nem tájékoztatták?
Alexander Goodwin Pierce: Na de, uram. Ez az elnök úr személyes parancsa.
Nicholas "Nick" Joseph Fury: Az elnöké?
Alexander Goodwin Pierce: Igen, uram!
Nicholas "Nick" Joseph Fury: Csókolja meg ő is.

Nicholas "Nick" Joseph Fury: Maga gondolatolvasó?
Kate Neville: A paraügynököt jobban szeretjük. Különleges adottság implantátumokkal növelve.
(Nick ránéz a mellére)
Kate Neville: Agyi implantátumokkal.
Nicholas "Nick" Joseph Fury: És azt tudja, most mire gondolok?
Kate Neville: Ahhoz nem kell implantátum.

Alexander Goodwin Pierce: Ezeket alá kellene írnia, uram.
Nicholas "Nick" Joseph Fury: Miért, mik ezek?
Alexander Goodwin Pierce: Semmi különös, csak az új szabályzat. Kissé megváltozott.
Nicholas "Nick" Joseph Fury: Nem, kösz!

Werner Von Strucker: Na és tudod már, hogy hol lesz az első csapás?
Andrea Von Strucker: Igen. Egy apró kis szigeten, New York szélén.
Werner Von Strucker: Miféle sziget?
Andrea Von Strucker: Manhattan.

Gail Runciter: A szépségért haltam meg és magammal vittem a sírba.
Nicholas "Nick" Joseph Fury: Aki pedig az igazságért halt meg, ugyanarra a sorsra jutott.
Gail Runciter: Üdvözlöm, ezredes. Önt is, Contessa. Runciter ügynök vagyok, a berlini Interpoltól. Valami baj van?
Nicholas "Nick" Joseph Fury: A szépség igaz, az igazság szép. Ez minden, amit tudok és ez minden, ami számít.
Gail Runciter: Talán ez is része a titkos jelszónak?
Nicholas "Nick" Joseph Fury: Nem, csak kedvem támadt folytatni.

Gail Runciter: Igaz, amit a nők mesélnek magáról?
Nicholas "Nick" Joseph Fury: Az attól függ, hogy a volt feleségemet kérdezi, vagy az anyámat.

Nicholas "Nick" Joseph Fury: Megszerzem a vámpír vérét, még ha a nyakából kell is kiszívnom!

Jack Pincer: Apropó, Fury. Honnan tudta, melyikünket lője le?
Nicholas "Nick" Joseph Fury: Sehonnan.

Timothy Aloysius Dugan: Azt hiszem ezúttal ők nyertek. Ez kemény dió.
Nicholas "Nick" Joseph Fury: Tudhattam volna, ha te visszahívsz az soha semmi jót nem jelent.

Nicholas "Nick" Joseph Fury: Ha nem tudnám mekkora pancser, azt hinném, szándékosan csinálta.

Nicholas "Nick" Joseph Fury: Egyszer már táncoltam az apja sírján. Talán a magáén is fogok.

Nicholas "Nick" Joseph Fury: Lássuk, a foguk is olyan kemény?

Nicholas "Nick" Joseph Fury: Nagy hiba volt ide zárniuk. 40 fokos lázam volt, de hála a hidegnek, kezd lemenni.

Nicholas "Nick" Joseph Fury: Ismerik a mondást. Vak tyúk is talál szemet. Hát én most úgy tűnik találtam egyet.

Valentina de Allegro Fontaine: Főnővér a team-nek: A műtétnek vége. Tumor eltávolítva!

Nicholas "Nick" Joseph Fury: Ez a baj magukkal, terroristákkal. Nincs humorérzékük.

Valentina de Allegro Fontaine: Nick, jól vagy? Azt hittem, meghaltál.
Nicholas "Nick" Joseph Fury: Meg is. De már jobban vagyok.

Nicholas "Nick" Joseph Fury: Mit szólsz, Gabe? Nincs itt gond a mozgáskoordinációmmal.