Stealth (2005) ☆ 👁

(Rob Cohen)

amerikai akciófilm, kalandfilm, sci-fi

2,2

2019-09-13 04:00:32 sasi89 (?) #6

Úgy terveztem hogy újranézem így 14 év után mert úgy emlékeztem rá hogy nézhető, de olvasván az itteni kommenteket inkább kihagyom. Valószínűleg annak idején még sokkal igénytelenebbül válogathattam hogy mit nézek meg és mit nem.

2012-08-03 12:32:27 ChrisAdam (1) #5

Sablonos történet, színészek nullák, a látvány és a kameraman semmi. Vagyis helyesbítek látványtervezés van, kivitelezés nincs.

2010-03-21 23:36:02 Jereváni Rádió (2) #4

Vadászpilótás témában valószínűleg a leggiccsesebb film, ami valaha készült. Viszont találtam benne egy pozitívumot: Jessica Bielnek irtózatosan jó kis formás segge van. Ezért kap tőlem egy pluszpontot a film. :)

2009-07-31 23:53:51 ZoLeEe (1) #3

enyhén szólva katasztrofális... ennyire idióta filmet készítteni... ehhez tudás kell...

2007-10-23 01:09:11 Dió (1) #2

Te Jó Atya Úristen...

2005-08-11 20:33:24 Daemiaen (1) #1

Lopakodó (Stealth, 2005, forgalmazza: InterCom)

Neal H. Moritz szentül hitte, hogy Jerry Bruckheimert lekörözve ő lesz majd a tinik számára készülő megafilmek új királya. Szentül hitte, hogy ezekbe a filmekbe nem kell más, csak csöcs, segg, izom és jó sok dollár. Szentül hitte, hogy nem kell forgatókönyv sem. Szentül hiszem, hogy a Lopakodó nagyon átgondolt film. Rob Cohen eltapsolt 100 millió dollárt, hogy az űrből is lehessen látni a filmtörténelem legnagyobb robbanását, és jelentem volt forgatókönyv, amely egy idióta, nihilista szervezetnek véli az amerikai haditengerészetet (ki tudja, mennyire valós, mindenesetre egy "hűdejókvagyunk" akciófilmtől nem ezt várná az ember), viszont egy óránál tovább képtelen a baromira kidolgozott emberi kapcsolatokat fenntartani. Ezért (SPOILER) az egyik szereplőt kinyírják, a másikat ledobják Észak-Koreába (onnantól egy szót sem szól, csak hátulról látjuk ahogy szexin kúszva menekül), a Kautzky Armand magyar hangján megszólaló, EDI nevre hallgató automata repkedő játékról már öt perc után tudni, hogy a végére olyan jó lesz, hogy még meg is siratja az amerikai vezérkar a Fehér Házbeli vetítésen (SPOILER VÉGE). Gondatlanságból nem lehet ilyen filmet elkövetni. Ehhez nagyon keményen kellett törni a fejet.