Host (2020) ☆ 👁

(Rob Savage)

angol horror

2,9

2022-07-10 09:09:05 fempolip (2) #5

Szerintem: Keverd össze az Ideglelést a Paranormal Activity-vel és még néhány hasonló filmtől is lopj egy kicsit máris kész.
Nem érzem úgy, hogy ennek a filmnek itt lett volna az ideje. Sokkal inkább úgy talán 30 év múlva (vagy akkor, amikor a technológia már sokkal jobban beépült a világunkba, mélységei vannak és el lehet benne veszni). Így rettentően komolyan vehetetlen számomra. 1-2 jelenet, amit máshol már láttam elég jó, de ennyi. Nekem abszolút felejthető volt. Kliséhalmaz néhány apró ötlet kivételével.

2021-09-30 23:46:50 tangerine (1) #4

Yay! Vajon milyen lehet a többi? Azokat legalább már meg sem kell néznem. Ebbe 2x is belealudtam. A szokásos gagyi ijesztgetős horror, kliségyűjtemény. Ha egy ilyet láttál, akkor láttad az összeset.
Ez csak annyiban különbözik a többitől, hogy még a lányok is csúnyák benne.

előzmény: Umberto (#2)

2021-09-30 20:00:35 Ubul (1) #3

én ott feladtam, hogy viszik magával a laptopot, mikor van egy parás jelenet, és mutatják hogy mi történik.
Most komolyan, ha esetleg valami van, megakarod nézni, mi az első? felkapod a gépet? Vagy mondjuk a telefont? Valószínűleg az utóbbi, pl a lámpa miatt is, de egy k...va laptopot nem fogsz magaddal cipelni padlásfeljáró alá se, meg fogod egyik kézzel a laptopot, másik kézzel meg a konyhai fiókban kutakodsz, hát hogyne

Nálam ebben a kategóriában a The Den és a Searching jobban ütött

2021-04-06 20:26:31 Benny Bug (3) #1

Még egy film, ami ilyen formájában soha nem készülhetett volna el, ha nincs ez a mostani helyzet. Az alapötlet egyébként érdekes, a megvalósítás felemás. A kb 57 perces (!) játékidőhöz képest iszonyúan sok a felvezetés és nagyjából lehet sejteni, mit kapsz ha megnézed. Vannak benne ijesztőbb részek, de meglepetés senkit nem fog érni, aki már látott úgy 2-3 horrort.