Project Power (2020) ☆ 👁

Project Power: A por ereje

(Ariel Schulman - Henry Joost)

amerikai akciófilm, krimi, sci-fi, thriller

2,6

2021-01-13 02:39:52 Doc (2) #8

Harmatgyenge X-Men utánérzés, de annál jóval kevésbé hihető - ami azért ebben az esetben elég gáz.
Fejtegethetném hosszan, hogy mi miért vérciki, de az egész film nem ér annyit.
Nagyon gyér...

2020-08-18 23:24:55 Rorschach (1) #7

Minősíthetetlen ipari szenny. 100%-ban olyan, mintha a kiégett, lecsúszott David Ayer írta/rendezte volna, igazi cringe fesztivál.

2020-08-18 14:55:28 Benny Bug (3) #6

Tök jól indul, megvan a komor hangulat meg az érdekes alapötlet. Aztán egyre inkább a csihi-puhi kerül előtérbe, pedig ebben a történetben sokkal több rejlett volna, mintsem hogy lebutítsák erre a szintre. A színészek viszont egész jók. Az első fele négyes, utána kettes: átlagban megvan a hármas, egyszer érdemes megnézni, de elvárások nélkül. Viszont a lezárással nem vagyok kibékülve... Kis túlzással egy Disney-meséknek sötétebb a vége, ne már...

2020-08-16 09:19:22 KicsiPeti (2) #5

Értem,hogy bevállalosabb,meg persze valahol legyen is jelen,de nálam ujat nem tudott mutatni.... ez idáig. Csak azokról tudok véleményt mondani amit láttam természetesen. Bizok benne ,hogy ez változni fog idővel, ahogy irtad is a mozik egyre gyávulnak, és biztosra mennek.

2020-08-16 09:10:47 BonnyJohnny (3) #4

A Netflix a Beasts of No Nationel berugta az ajtót (Oscar mellőzöttségéből botrány, sőt streaming-mozi háború lett), de azóta sem sikerült kitörni a középszerűségből.
Kár érte, mert a Netflix sokkal bevállalósabb "stúdió", és remélem, hogy ez IS lesz a jövő, az egyre gyávuló mozi MELLETT, de egyelőre nem tudott meggyőzni. :/
(Nekem az Outlaw King is tetszett, de elismerem, hogy annak is megosztóbb az értékelése.)

előzmény: KicsiPeti (#3)

2020-08-16 08:56:43 KicsiPeti (2) #3

Teljes mértékben egyetértek veled, az eleje egész pofásan indult,én úgy éreztem,hogy no fene lehet be kell varrni rá a 4 osztályzatot. Bár már itt is éreztem,hogy egy két forgatókönyvi bakin majd átkell lendülni ehhez. Látvány sem volt a legrosszabb illettve volt benne egy kettő elég jó fényképezés is. De aztán ahogy haladt előre a film,úgy csökkent az osztályzatom, és előjött a szokásos már szálloigévé vált mondat a szürkeállományomból...hát ez bizony szokásos netflix minőség lesz. A tartályos jelenet is rendben lett volna,ha nem úgy éreztem volna végig hogy azért lett úgy megcsinálva ahogy,hogy az akció jelenetek ne látszódjanak rendesen. A történet sablonos,a főszereplők még ugy ahogy ,rendesen hozzák a karaktert,semmi gond nincs velük,de rosszfiukkal nem tudtak mit kezdeni,mintha valami szinitanodaból lopkodták volna össze őket. Végére meg teljesen kifárad a film,bár itt egy lassitott jelenetett sikerült pofásabbra létrehozni. Kicsit csalodtam,a kezdeti lelkesedes hamar megtört,es azt vettem észre unom is a végén. Szóval a Kimenekeités második része még jöhet. A halhatatlan gárda 2 része egyàltalán nem érdekel,hát ha ennek lesz második része max ha nagyon kileszek éhezve egy agyatlanságra. Netflixtől már csak a Holland-Pattinson dou filmjérére vagyok kiváncsi. Netflix..... nem tudom ha ez a jövő... filmek terén bajok lesznek. Hiába a nagyobb sztárok minőségibb alkotást nem nagyon találni a szolgáltatónál. Mintha netes film plussz lenne.Oké tudom sorozatokat is csinál,de ott is csak kevés fogott meg. A legvégén agyaltam az osztályzaton,2-3 melyik lenne az igazságos,végülis a 2,5 csillag lenne a korrekt,de mivel már a vége a fele telefont nyomkodtam,igy 2 csillagnál többet nem tudok adni rá. 55%

2020-08-15 12:53:23 BonnyJohnny (3) #2

Hasonlóan vagyok vele, mint az Extractionnal. Jól indul, vannak benne élvezhető akciójelenetek, de az első felében ellövi a jobbakat (itt a kaméleonos üldözés), aztán a felénél eléri a csúcspontját (itt az üvegketrec körüli egysnittes akciójelenet), majd onnantól ellaposodik, bejönnek a sablonok, a drámázások, miközben az akciók elgyengülnek. A főgonoszokkal nem tudnak mit kezdeni sem katakter, sem emlékezetese finálé formájában. A vizuális trükkök meg egy számítógépes játék szintjén. Az elején négyesnek induló film kettes véget ér. De a hármas átlag megvan, már csak a színészek miatt is.

2020-08-15 12:35:52 kovi1970 (2) #1

Ez elég gyenge volt, innen-onnan összelopva. A magyar (al)cím meg ennél is röhejes.