Birth (2004) ☆ 👁

2,9

2023-02-25 09:13:42 oscarmániás (4) #6

Szerintem is alulértékelt.

2022-02-06 12:48:42 VVega (1) #5

Unalmas, mindenféle feszültségtől mentes, szánalmasan ostoba film. De nem is ez a legnagyobb baj vele. Másfél órán keresztül felnőttek rángatnak és kiabálnak egy 10 éves gyerekkel, már ha épp nem flörtölnek vele vagy meztelenül fürdenek együtt a kádban. Mármint, mi a szar ez?

2018-09-05 17:09:59 csabaga (2) #4

Pontosan.Ebben a témában lehetett volna egy jó filmet is készíteni,de nem sikerült.

A gyerek szerepe teljesen logikátlan, az események megfejtése után is.A történet vége meg számomra egészen szánalmas lett.
Komolyan, el kellene hinnem, ha valakihez bekopogtat egy kisfiú, én vagyok a halott férjed, ez fog történni?

2014-01-10 11:28:48 Kalevala (2) #3

Mivel én ilyesmiben, mint reinkarnáció, lélekvándorlás meg egyéb össznépi neurózis, nem hiszek, így a filmet már eleve nem tudtam elfogadni a téma lehetetlensége miatt.

Csak szánakoztam és bosszankodtam az ilyen a parapszichológiában eltévedt szerencsétlen lényen, mint Anna. Sajnos az emberi ostobaságnak nincs határa. Ettől függetlenül, ha valaki fogékony az ilyen témára, vagy nem úgy nézi, mint én, még izgalmasnak is találhatja az érdekes kis rejtélyekre, titkokra, váratlan fordulatokra épülő filmet. Én sajnos csak mérgelődtem.

2014-01-02 11:52:44 Ugor (4) #2

Most kivételesen én vélem úgy, hogy ez egy erősen alulértékelt film. Nehezen fogható, követhető, mert mire belebambul az ember a "hogymostakkormivan"-ba, már elment a történet. Amúgy sokkal nagyobb élmény lett volna, ha a kissrácot játszó figura nem lett volna annyira ellenszenves. Ez rontott nálam némileg...

2010-08-14 21:54:37 nagype (2) #1

katasztrofális rendezés egy viszonylag elfogadható történethez. majd talán egyszer egy remakenek több esélye lesz