Kedvenc horrorjaim 2011-ből

Bateman toplistája, 2022. július 24.

# Film Rendező Műfaj Nézettség Átlag Megjegyzés
1 The Thing (2011)
A dolog
Matthijs van Heijningen Jr. horror, sci-fi, thriller 402 3,2 Ugyan nem éri el Carpenter filmjének minőségét, de nem kell szégyenkeznie.
2 Fright Night (2011)
Frászkarika
Craig Gillespie horror, vígjáték 320 3,1 Na ez egy remek kis rimék. Colin Farrell jó választás volt, a cselekmény pedig igen kreatívan lett átültetve a XXI. századba.
3 The Woman (2011)

Lucky McKee horror 104 3,4 Brutális és véres folytatás. Pollyanna McIntosh kitűnő.
4 The Tunnel (2011)

Carlo Ledesma dráma, horror 33 3,2 Áldokumentum-horror a Rec. és a Blair Witch stílusában, parahangulattal.
5 Husk (2011)

Brett Simmons horror, thriller 22 2,6 Szürreális hangulatú, kegyetlenül gonosz.
6 The Devil's Rock (2011)

Paul Campion akciófilm, fantasy, thriller 4 ? Kevésbé ismert világháborús-démonos horror Új-Zélandról.
7 Wrong Turn 4 (2011)
Wrong Turn 4: Bloody Beginnings
Declan O'Brien horror 54 2,2 Gagyi film, de király hangulatú és kellően véres.
8 You're Next (2011)

Adam Wingard horror, thriller 102 3,3 Izgalmas, szórakoztató és ötletes "home invasion" mozi.
9 The Rite (2011)
A rítus
Mikael Håfström dráma, horror, thriller 427 3,0 Elsőre nem igazán tetszett, később viszont egészen megszerettem. Hangulatos, ördögűzős horror.
10 Paranormal Activity 3 (2011)
Parajelenségek 3.
Ariel Schulman - Henry Joost horror 169 2,6 Nyújtják mint a rétestésztát, de a hangulata még mindig jó.
11 Megan Is Missing (2011)

Michael Goi dráma, horror, thriller 54 3,4 Durva, méghozzá azért, mert bármikor megtörténhet. Simán megnézetném akár már általános iskolásokkal.
12 Vile (2011)
Ampulla
Taylor Sheridan horror 15 2,8 Nagyot merít a Fűrészből, de közben egész eredeti. Minél többször megnézem, annál jobban tetszik.
13 Emergo (2011)
Apartment 143
Carles Torrens horror 7 ? Semmi olyasmi, amit ne láttunk volna már, de legalább hangulatos és nagyon spanyol. Futottak még: Síri Találkozások / Grave Encounters, Silent House, Az Incidens / The Incident, Absentia