Kedvenc horrojaim 2010-ből

Bateman toplistája, 2021. augusztus 9.

# Film Rendező Műfaj Nézettség Átlag Megjegyzés
1 Insidious (2010)

James Wan fantasy, horror, thriller 290 3,4 James Wan (nem első alkalommal) sikeresen hozta rám a frászt. A tucathorrorok szürkeségébe némi üdítő frissességet csempésző mozi több folytatást is megélt.
2 The Crazies (2010)
A tébolyultak
Breck Eisner akciófilm, horror, thriller 297 3,1 Romero klasszikusának jól sikerült modernizálása.
3 Paranômaru akutibiti: Dai-2-shô - Tokyo Night (2010)
Paranormal Activity 2: Tokyo Night
Nagae Toshikazu horror 5 ? A PA spin-offja Japánból. Legalább annyira frászkeltő, mint amerikai tesója.
4 Paranormal Activity 2 (2010)
Újabb parajelenségek
Tod Williams horror 220 2,6 Toby, a jóságos démon második felbukkanásának meséje a 80-as évekbeli első felbukkanásáról. Én ezt a mozit sem tartom rossznak. Király folytatás.
5 Trolljegeren (2010)
A trollvadász
André Øvredal fantasy, horror, kalandfilm, ... 177 3,5 Hó és trollok. Különleges és friss fantasy a fagyos Norvégiából.
6 Beyond the Black Rainbow (2010)

Panos Cosmatos sci-fi, thriller 31 3,4 Rémálmokból és a 80-as évek retró érzületéből összerakott, igazi elvont hangulatbomba, Cronenberg szellemében.
7 Devil (2010)
Ördög
John Erick Dowdle horror, thriller 332 3,1 Shyamalan jótékony felügyelete alatt összejött csavaros, hangulatos kamarahorror.
8 Stake Land (2010)
Vámpírok földje
Jim Mickle horror 61 3,2 Jó vámpírfilmekből nem túl vérbő a termés, a Stake Landre pedig érdemes odafigyelni.
9 Rammbock (2010)

Marvin Kren horror 10 2,9 Zombik Berlinben.
10 The Possession of David O'Reilly (2010)

Andrew Cull - Steve Isles horror 1 ? Szimpla sztori, baljós hangulat, oldszkúl effektek.
11 Legion (2010)
Légió
Scott Charles Stewart akciófilm, fantasy, horror, ... 325 2,2 Nem túl jó film, de az apokaliptikus és a pszeudo-vallásos hangulat keverése miatt mégis kedvelem.
12 Unaware (2010)

Robert Cooley - Sean Bardin horror, sci-fi, thriller 1 ? Kissé alulértékelt found-footage mozi élienekkel.
13 Vanishing on 7th Street (2010)
Eltűnések a 7. utcában
Brad Anderson horror, thriller 36 2,3 Szinte mindenki lesújtó véleménnyel van a filmről, én pedig megint jól szórakoztam rajta.