Ismert filmek, amiket mégsem fogok megnézni, mert...

tomside toplistája, 2018. július 18.

Film Rendező Műfaj Nézettség Átlag Megjegyzés
12 Years a Slave (2013)
12 év rabszolgaság
Steve McQueen (III) dráma, életrajzi film, történelmi film 631 3,7 Biztos minden jó benne, csak valahogy minden totál érdektelen körülötte.
Cloud Atlas (2012)
Felhőatlasz
Lana Wachowski - Lilly Wachowski - Tom Tykwer dráma, sci-fi 811 3,5 Messziről érzik rajta a Coelho-szag, a megcsináltság, hogy ez ilyen populáris-lélektani wannabe. Ezt azért nem fogom megnézni, amiért Müller Pétert sem olvasok, és amiért például a sokak - de leginkább saját marketingesei - által sztárolt Szabó Péter lélektrénert, vagy mit, is nagy ívben kerülöm.
Life of Pi (2012)
Pi élete
Ang Lee dráma, kalandfilm 845 3,9 Ááá, nehéz ezt megmagyarázni... ennek is coelhós szaga van, csillog, tigris van benne meg minden meg biztosan valami nagy tanulság az élet és a halál relációjában, de olyan megcsináltság süt róla, hogy az totál elhitelteleníti az egészet. Közben lehet, hogy jó film, de hát akkor meg így jártam.
The Wolf of Wall Street (2013)
A Wall Street farkasa
Martin Scorsese dráma, életrajzi film, krimi, ... 1115 4,0 DiCaprio tőzsdézik. Szuper. Szeresse más.
Ocean's Eleven (2001)
Ocean's Eleven - Tripla vagy semmi
Steven Soderbergh akciófilm, krimi, thriller, ... 1156 3,9 ... és folytatásai. Talán minden benne van, ami nem érdekel.
Meet the Parents (2000)
Apádra ütök
Jay Roach vígjáték 1007 3,6 ... fuhh, mit kell érezni, hogy egy vígjátékot ilyen címmel az ember odaüljön megnézni? Ugye nem kell írnom, hogy a folytatás is ide értendő.
How the Grinch Stole Christmas (2000)
A Grincs
Ron Howard dráma, fantasy, vígjáték 759 3,0 Popszemét szagú popszemét.
Mamma Mia! (2008)

Phyllida Lloyd musical, szerelmi történet, vígjáték 734 3,1 ... és folytatások, na meg a magyar vonatkozású "filmeposz." De ide inkább nem írok magyarázatot.
Slumdog Millionaire (2008)
Gettómilliomos
Danny Boyle - Loveleen Tandan dráma, szerelmi történet 1383 4,0 Nem tudom a miérteket, a lényeg, hogy taszít minden, amit a filmről a megtekintése nélkül tudni lehet. Nézze más.