Tíz mellékkarakter, aki ellopta a show-t

Újpest Ostora toplistája, 2018. január 22.

# Film Rendező Műfaj Nézettség Átlag Megjegyzés
1 Withnail & I (1987)
Mi ketten
Bruce Robinson dráma, vígjáték 75 4,1 Merész Ed, aki földgömbpörgetés közben harsányan meditál.
2 Vrchní, prchni (1980)
Főúr, tűnés!
Ladislav Smoljak vígjáték 37 4,2 Parizer szomszéd full zöld-narancsban virító kompániájával és lankadatlan naivitásával.
3 Le deuxième souffle (1966)
Második nekifutás
Jean-Pierre Melville krimi 20 4,7 Blot felügyelő, aki apadhatatlan szarkazmussal semmisít meg hétpróbás gengsztereket.
4 Riget (1994)
A Birodalom
Lars von Trier - Morten Arnfred dráma, minisorozat, vígjáték 189 4,5 A downos mosogatók, akik szételemzik a kórházat.
5 Borgman (2013)

Alex van Warmerdam dráma, thriller 206 3,6 Ludwig és Pascal, akik agárként és emberként is stíluskirályok.
6 Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998)
A Ravasz, az Agy és két füstölgő puskacső
Guy Ritchie krimi, thriller, vígjáték 1359 4,4 A szamoai kocsmáros, aki sör helyett kibaszott pálmaerdőt hoz.
7 Drowning by Numbers (1988)
Számokba fojtva
Peter Greenaway dráma, vígjáték 64 4,0 Madgett, a rezignált halottkém, akinek elege van a szívességekből.
8 Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999)
Szellemkutya - Szamuráj módra
Jim Jarmusch dráma, thriller 503 4,0 Ray Vargo, aki egy olyan gengsztertrió legvadabb arca, amiből teljesítmény kitűnni.
9 Davitelj protiv davitelja (1984)
Fojtogató fojtogató ellen
Slobodan Sijan horror, thriller, vígjáték 5 ? Spiridion, a belgrádi geekpunk, aki overálban görkorizgat fojtogatásról fantáziálva.
10 Down by Law (1986)
Törvénytől sújtva
Jim Jarmusch dráma, vígjáték 330 4,3 Roberto, akit nyelvi nehézségei sem akadályoznak abban, hogy nonstop vigye a szót.