X-Men

ChrisAdam toplistája, 2016. június 5.

# Film Rendező Műfaj Nézettség Átlag Megjegyzés
1 Logan (2017)
Logan - Farkas
James Mangold akciófilm, dráma, sci-fi 438 4,0 A legjobb X-film, kétségtelenül. Szenzációs hangulat, akció, és megindító dráma, Rozsomák történetének méltó lezárása. 90%
2 X-Men: Days of Future Past (2014)
X-Men: Az eljövendő múlt napjai
Bryan Singer akciófilm, dráma, fantasy, ... 609 3,8 Sokáig vezette a listát, komplex, izgalmas, grandiózus film. 80%
3 X2 (2003)
X-Men 2.
Bryan Singer akciófilm, kalandfilm, sci-fi, ... 847 3,7 Szinte holtversenyben Az eljövendő múlt napjaival, remek atmoszféra, hangulat, karakterek, nagyon passzol benne minden. 80%
4 X-Men: First Class (2011)
X-Men: Az elsők
Matthew Vaughn akciófilm, kalandfilm, sci-fi 788 3,8 Működő dráma, szép felvezetés, karakterábrázolás. Méltó eredettörténet. 75%
5 The Wolverine (2013)
Farkas
James Mangold akciófilm, fantasy, kalandfilm, ... 492 2,8 Habár ezt a filmet majdnem mindenki elítéli, én mégis remekül szórakoztam rajta. Talán a leglátványosabb X-film. 60%
6 Deadpool (2016)

Tim Miller akciófilm, sci-fi, vígjáték 695 3,7 Kár, hogy belefullad a poénokba és a vége el lett sietve. 55%
7 X-Men Origins: Wolverine (2009)
X-Men kezdetek: Farkas
Gavin Hood akciófilm, fantasy, sci-fi, ... 800 3,2 Remekül kezdődött, kitűnő alapra épített, de csúnyán elrontott fináléval megáldott alkotás. 45%
8 X-Men (2000)
X-Men - A kívülállók
Bryan Singer akciófilm, kalandfilm, sci-fi, ... 968 3,7 Unalmas, egyszerű, de hangulatos film. Ez viszont kevés. 45%
9 X-Men: The Last Stand (2006)
X-Men: Az ellenállás vége
Brett Ratner akciófilm, sci-fi, thriller 763 3,5 Szinte minden szempontból rossz film, látvány, történet, karakterek - mindenhogyan elhasalt. 35%
10 X-Men: Apocalypse (2016)
X-Men: Apokalipszis
Bryan Singer akciófilm, sci-fi 376 3,0 Látványzúzda, lélek nélkül, avagy a "hogyan tiporjuk sárba kedvenc karaktereinket?" sorozat folytatása. 20%