Kedvenc western karakterek

Dynast Grausherra toplistája, 2012. január 25.

# Színész Megjegyzés
1 Lee Van Cleef Elsősorban, mint Mortimer ezredes Leone Dollár-trilógiájának második részéből. - A vonat meg fog állni Tucumcariban.
2 Clint Eastwood Minden szerepében kedvelem, de a Nincs bocsánat William Manny-ja a kedvencem. - Nőket és gyerekeket is öltem. Volt idő, amikor megöltem mindent, ami élt és mozgott. Most azért jöttem, hogy téged öljelek meg.
3 Jason Robards Cable Hogue, aki vizet talált ott, ahol nem is volt. - Mondtam, hogy túlélem.
4 Henry Fonda Frank a Volt egyszer egy Vadnyugatból. - Hát ezzel mi legyen, Frank? - Már hallotta a nevem.
5 Eli Wallach A Csúf. - Te azt hiszed, jobb vagy nálam. Ahonnan mi jöttünk, ott ha valaki nem akart éhen halni, vagy pap lett, vagy útonálló. Te a te utadat választottad, én az enyémet. Az enyém volt a nehezebb.
6 Gene Hackman Little Bill a Nincs bocsánatból. - Most úgy tűnik, hogy rugdoslak, pedig csak beszélgetek veled!
7 Klaus Kinski A halál csöndjének könyörtelen fejvadásza. - Sajnálom asszonyom. De tudja, mi ebből élünk.
8 Claudia Cardinale Jill a Volt egyszer egy Vadnyugatból. - Na dehát, én se nézek ki úgy, mint egy szegény, védtelen özvegy.
9 Warren Beatty John McCabe - Nyűg az egész. Nyűg.
10 Julie Christie Mrs. Miller, McCabe társa. - Nézze McCabe, én kurva vagyok, és sokat tudok a bordélyházakról.