Utánozhatatlan.(szövegek) - Csak nevess.

Maidx toplistája, 2010. február 8.

Film Rendező Műfaj Nézettség Átlag Megjegyzés
The Adventures of Ford Fairlane (1990)
Ford Fairlane kalandjai
Renny Harlin akciófilm, kalandfilm, vígjáték 549 3,8 "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas".
The Hangover (2009)
Másnaposok
Todd Phillips vígjáték 1465 3,8 "Nem illegális, csak eltűrt kategória. Mint a recskázás a repülőgépen."
Sin City (2005)
Sin City - A bűn városa
Frank Miller - Quentin Tarantino - Robert Rodriguez akciófilm, thriller 1621 4,2 "Marv: Vedd le. Bérgyilkos: Mit? Marv: Kár összevérezni ezt a pöpec kabátot, nem? Bérgyilkos: De. Neked adom."
Crna macka, beli macor (1998)
Macska-jaj
Emir Kusturica vígjáték 1199 4,2 "Egy bolgár haverom azt mondta egyszer, ha nem tudsz valamit megoldani pénzzel, oldd meg sok pénzzel!!!"
Monty Python and the Holy Grail (1975)
Gyalog galopp
Terry Gilliam - Terry Jones paródia, szatíra, vígjáték 1415 4,3 "Arthur király: Afrikai vagy európai? - Hát azt nem tudom. Ááááááá...."
Life of Brian (1979)
Brian élete
Terry Jones paródia, szatíra, vígjáték 1479 4,4 A) "Brian anyja: Kik vagytok? Bölcsek: A három napkeleti bölcs. Brian anyja: ... Mííí??? Bölcsek: A három napkeleti bölcs. Brian anyja: Akkor meg mi a fészkes fenét kerestek itt egy tehénistálló kellős közepén, hajnali kettőkor? Szerintem ez nem valami bölcs dolog!" B) Pilátus: Mi a neved zsidó? Brian: Brian, uram. Pilátus: Blájen? Hmmm. Brian: Nem, nem uram, BRian. Pilátus: Üsd meg, őlmestel, de nagyon dulván! őrmester: És lökjük a padlóla? Pilátus: Hogy mi? őrmester: Már hogy lökjük-e le a padlóra? Pilátus: Ó igen kéllek, lökjétek le!
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006)
Borat: Kazah nép nagy fehér gyermeke menni művelődni Amerika
Larry Charles szatíra, vígjáték 932 3,5 "Borat Sagdiyev: Ha ezzel a kocsival belehajtok egy rakás cigányba, megsérülhet az autó? Autókereskedő: Az attól függ, mennyire erősen hajt beléjük. Borat Sagdiyev: Keményen!"
A tanú (1969)

Bacsó Péter dráma, szatíra, vígjáték 1352 4,6 "Pelikán József: Kicsit sárga, kicsit savanyú, de a miénk."
Argo (2004)

Árpa Attila akciófilm, vígjáték 846 3,3 Balogh Tibi: Az leszek. Kemény leszek bazmeg! Kőkemény.
Valami Amerika 2. (2008)

Herendi Gábor krimi, szerelmi történet, vígjáték 649 3,3 Várnai András: Mónika? Mónika: Mónika Sándor, de szólíts csak Mónikának. Várnai András: Várnai András, de szólíts csak Irénnek.